Artykuły

2 Urodziny na Polnej 127!

Data publikacji: 18.06.2020

Nasz mały Pancernik


Mijają właśnie drugie urodziny, które obchodzimy na Polnej 127.

Tak, tak, minęło już 2 lata, odkąd przeprowadziliśmy się do nowej siedziby Prosave.pl Czas leci szybko i zanim się obejrzeliśmy, minęły kolejne 12 miesiące intensywnej pracy całego Zespołu.

A działo się naprawdę dużo...

Cały 2019 rok, to był rok pod hasłem Warsztaty BHP i promowania hasła Outsourcing BHP. Kolejna już 9 edycja spotkań i szkoleń z naszymi Klientami i Dostawcami okazała się być totalnym sukcesem.

Każde spotkanie było bardzo liczne, bo liczba uczestników często osiągała cyfrę 100! Duże zainteresowanie, ciekawe rozmowy, wielka nasza satysfakcja, bo lata konsekwencji w organizacji tych eventów, ciekawa formuła i dobra promocja przynoszą konkretne efekty.

Oczywiście oprócz skupienia się na Warsztatach BHP, prowadziliśmy szereg innych działań promocyjnych poprzez spotkania z Klientami m.in.:

- 7 spotkań u Klientów, tzw. Safety Days

- Konferencja ATEST w listopadzie 2019 w Zegrzu

- Targi REMADAYS w lutym 2020 i inne.

Wprowadzaliśmy też nowe produkty, szczególnie rozrosła się nasza rodzina rękawic pod marką własną JobSafe o nowe modele rękawic najwyższej jakości. Wprowadziliśmy też nową markę na rynek: JobVend, którą sygnowane są maszyny vendingowe naszego partnera z Węgier, firmy IVM Zrt, których coraz więcej instalujemy u naszych Klientów. Prowadziliśmy też intensywnie Social Media, organizowaliśmy konkursy, pisaliśmy o ciekawych tematach i w końcu założyliśmy nowy profil FaceBookowy - Outlet BHP.

Nasze działania były bardzo skuteczne, bo w lipcu 2019 osiągnęliśmy pierwszy 1000 likeów od naszych Klientów i Sympatyków. Dziękujemy!

I tak dotarliśmy do końca 2019 roku, który był rekordowym dla nas rokiem sprzedażowym! Jeszcze nigdy w całej 21 letniej historii firmy nie osiągnęliśmy takich wyników!

Rok 2020 zaczął się bardzo obiecująco... ale w marcu 2020 Świat wcale nie wyglądał już w różowych barwach... :( zaczęła się pandemia COVID-19! Na nas również padł strach. Co będzie? Jak będzie? Co robić?

Przyszedł czas trudnych decyzji, ale również bardzo, bardzo intensywnej pracy. Wszyscy stanęli na wysokości zadania i całe Prosave.pl po tym czasie jest jeszcze silniejsze! Wiele nas nauczyło te 3 miesiące działania w ekstremalnie trudnych warunkach. To doświadczenie jest bezcenne, my to najlepiej wiemy.

Minął kolejny rok a my mamy ciągle nowe pomysły i wielką energię i chęć rozwijania się! Ambicję zdobywania nowych Klientów, polepszania serwisu dla obecnych Klientów i rozwijania całego naszego Prosave.pl :)2ae57ed1a219e9db82a3de65cc498fd0c4e44a6592aa96b9194cfe9c0605c3b8