Artykuły

Prosave.pl - dostawca umundurowania dla firm ochronyData publikacji: 12.03.2018

Prosave.pl to firma z 20-letnią tradycją na rynku polskim w produkcji i dystrybucji artykułów BHP. Jedną z gałęzi naszych usług jest zaopatrzenie firm z branży ochroniarskiej w specjalistyczną odzież oraz w całe spektrum ŚOI. Naszymi klientami coraz częściej są firmy świadczące usługi z zakresu ochrony osób i mienia: agencje ochroniarskie, firmy konwojowe czy straż ochrony lotniska. W odpowiedzi na te potrzeby stworzyliśmy własną kolekcję ubrań dla ochrony – JobWear Agent.
Wybór naszej firmy jest podyktowany wieloma względami. Klienci zwracają bowiem uwagę nie tylko na szeroką gamę produktów, ale także na możliwość dopasowania oferty pod wymagania klienta. W naszym zakładzie produkcyjnym oferujemy wykonanie logo dowolną techniką (haft, sitodruk), a także dopasowanie lamówki czy guzików pod kolorystykę danej firmy. Oprócz tego możemy uszyć ubranie w rozmiarze innym niż standardowy.
Nasz potencjał i umiejętności przyczyniły się do nawiązania współpracy m.in. z Konsalnetem – największą w Polsce firmą ochrony działającą od 20 lat. Konsalnet obsługujemy już od 2010 roku, a w latach 2013-2015 realizowaliśmy m. in. bardzo prestiżowe zamówienia związane z zabezpieczaniem Lotniska im. F. Chopina w Warszawie. Od 2009 roku współpracowaliśmy także z firmą G4S, która na skutek fuzji z 2012 roku została przejęta właśnie przez Konsalnet.

Nasza oferta

W skład kolekcji JobWear Agent wchodzą: dwa rodzaje spodni (proste i bojówki), dwa rodzaje kurtek (z podpinką z polaru oraz ocieplana), bluza oraz polar. Cechą charakterystyczną tej kolekcji jest funkcjonalność, która przejawia się m.in. w możliwości odpinania rękawów w kurtce czy też w możliwości odpinania polarowej bluzy pełniącej funkcję podpinki. Oprócz produktów z naszej oferty możemy uszyć odzież spełniającą życzenia klienta.

odzież dla ochrony

Prosave.pl to nie tylko odzież szyta na miarę – jesteśmy także dystrybutorem wszelkich ŚOI. Firmy z branży ochroniarskiej zaopatrują się u nas także w:

  • ŚOI (rękawice ochronne, okulary, nauszniki)
  • czapki (z daszkiem, wzmacniane, ocieplane)
  • hełmy
  • kamizelki (hi-vis, taktyczne)
  • obuwie (wizytowe, operacyjno-desantowe, damskie i męskie)
  • odzież przeciwdeszczową (peleryny, kurtki)
  • odzież wizytową (koszule, garnitury, krawaty, apaszki)
  • bieliznę termoaktywną
odzież dla ochrony

Szyta przez nas odzież dla ochrony jest regularnie prezentowana podczas różnych targów czy spotkań branżowych. Pokaz mody z udziałem kolekcji JobWear Agent miał miejsce m.in. podczas targów SAWO 2016 (link do całej galerii tutaj) czy podczas Walnego Zgromadzenia i Obchodów 25-lecia działalności PZPO (link do całej galerii tutaj). W tym roku także będzie można zobaczyć pokaz naszej odzieży dla ochrony podczas targów SAWO 2018 w Poznaniu oraz na pokazie mody 15 czerwca podczas uroczystego otwarcia nowej siedziby naszej firmy w Toruniu.

odzież dla ochrony odzież dla ochrony

Jak wygląda współpraca?

Po wysłaniu zapytania ofertowego, nasz przedstawiciel handlowy umawia się na spotkanie, podczas którego dokonuje analizy potrzeb klienta i dopytuje o jak najwięcej szczegółów.

- Podczas pierwszego spotkania ustalamy, jakie wymagania ma klient. Musimy wiedzieć, z jakiego materiału ma być szyte ubranie, jaki ma mieć fason, kolorystykę, dodatki – wyjaśnia Gracjan Dąbrowski, specjalista ds. sprzedaży zajmujący się obsługą firm z branży ochroniarskiej.– Klient może skorzystać z naszych wzorów odzieży, ale równie dobrze możemy stworzyć nową kolekcję według jego wytycznych. Jest to możliwe, ponieważ mamy własny zakład produkcyjny, który zatrudnia szereg specjalistów: od projektantów, po krojczych, szwaczki czy pracowników zajmujących się kontrolą jakości.

Następnie nasz przedstawiciel handlowy przekazuje zlecenie do działu produkcji. Najpierw szyte są prototypy (wzory), które przedstawiamy klientowi. Na tym etapie można jeszcze wprowadzić ewentualne korekty. Po akceptacji wzorów przystępujemy do szycia odzieży w takiej ilości, jakiej potrzebuje klient.

- Jeżeli klient korzysta z MOR-a, czyli z programu służącego do prowadzenia pełnego Outsourcingu BHP, to jesteśmy w stanie, po ustaleniu stanów normatywnych, dostarczyć ubranie w ciągu 48 godzin. Działamy wtedy bowiem na zasadzie wywołania – tłumaczy Gracjan Dąbrowski. Więcej na temat możliwości programu MOR można przeczytać tutaj.

odzież dla ochrony

Dlaczego warto współpracować z Prosave.pl?

Atutem naszej firmy jest jakość wytwarzanych i dystrybuowanych produktów. Odzież dla ochrony szyjemy z materiałów renomowanych firm, które gwarantują długotrwałe użytkowanie odzieży oraz trwałość kolorów. Poza tym zapewniamy szybką i sprawną obsługę – nasza firma jest rozwinięta pod względem logistycznym, dzięki czemu możemy obsługiwać także duże firmy o strukturze oddziałowej. Oferujemy ponadto pełen Outsourcing BHP, który polega na przejęciu całej obsługi w zakresie wydawania produktów ŚOI, a także w zakresie prania i serwisowania odzieży. Jesteśmy gotowi sprostać wymaganiom wykraczającym poza standardowe oferty dla firm z branży ochroniarskiej.

Zapraszamy do współpracy: prosave@prosave.pl

odzież dla ochrony
 
37fc2d033814ce7f3997daabe8aeb1806756aa187aa93bc27fc021a072fb061c