Artykuły

Prosave.pl na SAWO 2018

Data publikacji: 03.04.2018

 

Prosave.pl na SAWO 2018

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO to największe targi branży BHP w Europie Środkowo-Wschodniej. Już 24-26 kwietnia w Poznaniu będzie można poznać ofertę ponad 240 firm z 22 krajów. Wśród liderów branży BHP nie zabraknie też naszej firmy! Prosave.pl będzie prezentowało swoją ofertę już po raz piąty! Sprawdź, co czeka na naszym stoisku!

W tym roku można nas znaleźć w pawilonie 3A na stoiskach nr 10 i 37są to dwa stoiska znajdujące się naprzeciw siebie, które będą połączone wysoką bramą, więc na pewno nie będzie można nas przeoczyć! Blisko stumetrowe stoisko będzie podzielone na kilka stref tematycznych.

Prosave.pl na SAWO 2018

Strefa główna Prosave.pl – to miejsce, w którym będzie się działo! Centralną część wypełni prawdziwe rusztowanie, po którym będą poruszać się modelki i modele prezentujący naszą autorską kolekcję marki JobWear. Pokazy przy akompaniamencie muzyki będą odbywały się w ustalonych godzinach. Pomiędzy nimi będzie czas na rozmowę przy kawie z naszymi handlowcami.

Prosave.pl na SAWO 2018

W tej strefie będzie też można wziąć udział w loterii „Koło Fortuny”. Zasady są bardzo proste: zostawiasz nam swoją wizytówkę, kręcisz kołem, które zatrzymuje się na danym kolorze - pod każdym z 8 kolorów kryje się inna niespodzianka. Oczywiście, jak na prawdziwe koło fortuny przystało, możesz też trafić na „bankruta” (kolor czarny) i wtedy nic nie wygrywasz. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Prosave.pl na SAWO 2018

Strefa MORtutaj będzie można dowiedzieć się więcej na temat programu MOR, który został wyróżniony prestiżową nagrodą Złotego Medalu MTP! Nagroda ta jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości! Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie.

Prosave.pl na SAWO 2018

Magazyn Odzieży Roboczej (MOR) to autorski program do zarządzania kartotekami pracowniczymi, który jest optymalnym narzędziem dla firm poszukujących rozwiązań skutecznie usprawniających łańcuch prognozy, zamawiania, wydawania i prania odzieży roboczej oraz materiałów BHP wydawanych pracownikom. Na miejscu będzie można porozmawiać ze specjalistami oraz sprawdzić, jak działa MOR i jakie generuje oszczędności! Zachęcamy też do głosowania na nasz program w plebiscycie na ZŁOTY MEDAL WYBÓR KONSUMENTÓW 2018 (link to głosowania tutaj:)

 

Prosave.pl na SAWO 2018

Strefa „Badamy stopy”w tym miejscu będzie można zapoznać się z kolejną dziedziną działalności naszej firmy – profesjonalnym doborem wkładek do obuwia pracowniczego! W zakładzie, na stanowisku pracy, pracownik spędza codziennie wiele godzin. Nie ma znaczenia, jak wygodne jest jego obuwie, zawsze przychodzi zmęczenie, ponieważ każdy z nas ma stopy różnej budowy. Na miejscu nasz Doradca Techniczny będzie dysponował wiedzą oraz odpowiednim, profesjonalnym sprzętem, który służy do diagnostyki stóp i wad postawy. Po przeprowadzanym badaniu Doradca przygotuje dokładny raport, na podstawie którego będzie mógł zaprojektować indywidualne wkładki do obuwia. Warto przyjść i posłuchać, aby dowiedzieć się, dlaczego warto inwestować we wkładki ortopedyczne do butów ochronnych dla pracowników!

Prosave.pl na SAWO 2018Prosave.pl na SAWO 2018  

Strefa Payperpo drugiej strony bramy znajdzie się stoisko naszego partnera i współwystawcy. Firma Payper to włoski producent odzieży reklamowej, który wkracza na rynek polski! Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości t-shirtów, koszulek Polo, spodni, softshellów, kurtek, bluz, kamizelek i wielu innych jakościowych produktów.

Prosave.pl na SAWO 2018

Na naszym stoiku będzie możliwość zapoznania się z ich asortymentem oraz porozmawiania z przedstawicielami z Włoch. Rozmowy te będą się odbywać przy specjalnie zaprojektowanym barze w kształcie śmigła! Ten oryginalny kształt lady barowej bezpośrednio nawiązuje do logo firmy Payper. Co ciekawe, napoje będą serwowane przez dwóch barmanów-bliźniaków, znanych z programu Top Model:

https://www.youtube.com/watch?v=V26gK6oc2Zo

Prosave.pl na SAWO 2018

Nasze stoisko zostało zaprojektowane nie tylko jako miejsce, w którym można obejrzeć nasz asortyment, ale przede wszystkim jako miejsce będące źródłem fachowej wiedzy. W pawilonie 3A na stoiskach nr 10 i 37 będzie czekał sztab ludzi z załogi Prosave.pl - ludzi chętnych do pomocy i do rozmów dotyczących nowoczesnych rozwiązań z obszaru BHP. Na miejscu będziesz mógł się przekonać, co nas wyróżnia od konkurencji! Zapraszamy!

 
793b888f058e27bf34e39c8a1a6055c2faeca817110862f259c5d6447695fe5c