Artykuły

Co wydarzyło się w 2020 roku ?

Data publikacji: 28.01.2021

Rok 2020 z pewnością zapadnie nam wszystkim w pamięci. Był dziwny, trudny, i totalnie nieprzewidywalny, ale bez cienia wątpliwości musimy przyznać że na swój sposób wyjątkowy.

Dziś nadeszła pora podsumować, co zmieniło się w Prosave.pl na przestrzeni minionego roku, widziane okiem marketingowca i obserwatora!

Styczeń powitaliśmy z przytupem


Na 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazaliśmy 4 koszulki z autografem Tomasza Organka, który gościł w Prosave.pl, na naszej szwalni, podczas kręcenia teledysku do piosenki „Niemiłość”. Licytacja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, nie spodziewaliśmy się, że uda nam się przekazać zacną sumę pieniędzy na szczytny cel.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy nowe typy rękawic, które wprowadziliśmy do oferty:
- Rękawice antyprzecięciowe JobSafe Anti-Cut B MFN
- Rękawice antyprzecięciowe JobSafe Anti-Cut C MFN

Nasz Zespół Handlowy od początku roku podnosił swoje kompetencje, uczestnicząc w kilku szkoleniach produktowych w naszym pięknym biurowcu Prosave.pl w Toruniu.

Styczeń

Luty


Pojawiliśmy się na jednym z najważniejszych wydarzeń w roku w świecie druku i reklamy. Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw przywitaliśmy pełni entuzjazmu. Na targach zaprezentowaliśmy włoską markę odzieżową PAYPER, której jesteśmy największym dystrybutorem w Polsce!

Ogromną przyjemność sprawiło nam również pojawienie się w roli sponsora na pierwszych międzynarodowych zawodach Winter Swimming Cup w Gdyni.

Każdy uczestnik otrzymał od Prosave.pl w pakiecie startowym koszulkę Payper.

Pojawiły się również nowości w naszej ofercie:
- Rękawice spawalnicze JobWeld TIG 2.
- Rękawice antyprzecięciowe DYTEC D01-403

Luty

Marzec


Ten miesiąc rozpoczęliśmy od oferty kierowanej dla osób aktywnych, które pragną przekraczać własne granice. Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i tylko u nas można było w profesjonalny sposób zdiagnozować stan zdrowotny stóp oraz dobrać odpowiednie wkładki do obuwia zawodowego i sportowego, o czym informowaliśmy Klientów w mediach społecznościowych.

Mieliśmy przyjemność zaprezentować kolejne nowości w naszej ofercie:
- Rękawice przeciwchemiczne JobSafe Aruba
- odzież Brixton Practical khaki firmy Polstar Holding

Luty

Kwiecień


Po otrząśnięciu się z szoku, któremu wszyscy ulegliśmy, gdy COVID-19 zaczął się rozprzestrzeniać w Polsce i na Świecie, postanowiliśmy działać. Pomogliśmy m.in. medykom oraz służbom sanitarnym dostarczając rękawice ochronne, kombinezony, maseczki itp.

Wraz z naszymi strategicznymi Klientami – firmą IGLOTEX Proste Historie oraz firmą Lisner zorganizowaliśmy dostawę produktów żywnościowych do naszego toruńskiego Wojewódzkiego Szpitala im L. Rydygiera.

Prosave.pl pomogło również szpitalowi w walce z koronawirusem ofiarując 100 kombinezonów ochronnych dla personelu medycznego. Jesteśmy ogromnie dumni, że w tych ciężkich czasach udowodniliśmy że można pomagać nie tylko w pojedynkę, ale również razem!

Dla OSP Grębocina w trosce o ochronę zdrowia strażaków, przekazaliśmy 10 szt. profesjonalnych półmasek P3 RD Elipse. Cieszymy się, że dzięki temu druhowie czuli się bezpieczniej podczas pełnienia służby. A szpital w Lęborku otrzymał od nas pomoc w postaci kombinezonów i masek ochronnych dla lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych.

Kwiecień

Maj


W maju wsparliśmy Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu. Podarowaliśmy jego pracownikom niezbędne Środki Ochrony Indywidualnej. Skupieni na walce z pandemią, mieliśmy też czas na promowanie nowej marki JobVend! Vending przemysłowy rozwija się bardzo szybko dlatego i my postanowiliśmy wprowadzić na rynek nowe rozwiązanie vendingowe a mianowicie MASECZKOMAT. Automat do wydawania maseczek medycznych. Pierwsze takie urządzenie zamontowaliśmy w centrali firmy naszego Klienta, w biurowcu w Warszawie!

Niezwykle miłą niespodzianką była dla nas informacja od Ogrodu Zoobotanicznego w Toruniu o narodzinach małej bolity, owocu miłości Gustlika i Honoratki, czyli naszych podopiecznych pancerników z Torunia.

Jak co roku przeprowadziliśmy badania dotyczące zadowolenia Klienta.  Naszym Klientom, losowo wybranym z bazy danych, zadaliśmy szereg pytań, w celu analizy stopnia ich zadowolenia ze współpracy z nami w minionym roku. Zebrane informacje wnikliwie przeanalizowaliśmy i wyciągnęliśmy z nich wnioski, które później posłużyły nam do uaktualnienia oferty i podniesienia poziomu obsługi klienta, wszystko po to, aby być jeszcze lepszym dostawcą. Warto zaznaczyć, że 88%* naszych Klientów zadowolona jest z naszego serwisu! *(BZK za 2019 rok – dane własne ).

Maj

Czerwiec


Miesiąc ten stał się symbolem przebudzenia Świata!!!

Jako toruńska firma będąca liderem w Polsce w zakresie dostaw artykułów BHP postanowiliśmy aktywnie wspierać w tym czasie Klub Sportowy Toruń, który mógł pochwalić się w minionym roku licznymi zwycięstwami w lidze polskiego speedwayu. Zaopatrzyliśmy żużlowców i MotoArenę w Toruniu w środki dezynfekcji i ochrony osobistej, których sportowcy używali podczas zawodów sportowych.

Oprócz tego wybiła nam druga rocznica pobytu na Polnej 127, w nowej siedzibie Prosave.pl. Czas leci szybko i zanim się obejrzeliśmy, minęło kolejnych 12 miesięcy intensywnej pracy całego Zespołu 

Nie zapomnieliśmy o naszych Klientach, przygotowaliśmy dla nich kolejne nowości w naszej ofercie - okulary ochronne z rodziny okularów JobSafe GEKON, WARAN i ANOLIS, które zawdzięczają swoje nazwy egzotycznym jaszczurkom!

Czerwiec

Lipiec


Pomimo wciąż trwającego reżimu sanitarnego, w związku ze zniesieniem większości obostrzeń, rozpoczęła się intensywna praca nad organizacją bezpłatnych Warsztatów BHP by Prosave Academy. Została ogłoszona 10 jubileuszowa edycja, na którą zaprosiliśmy pracowników służb BHP, działów zakupów, utrzymania ruchu i innych zainteresowanych.

Miłym przerywnikiem od codziennej pracy było ogłoszenie konkursu na naszym profilu Facebook’owym, podczas którego nasi internauci mieli za zadanie wymyślić imię dla naszego nowonarodzonego pancernika – przeważającą ilością głosów zwyciężyło imię Marusia!

Przez kolejne tygodnie przedstawialiśmy naszych Partnerów, którzy dołączyli do Warsztatów BHP, które miały odbywać się w nadchodzących miesiącach:

Ansell, PPO, Protekt, Lakeland, Honeywell, 3M, Atlas, JSP, Lebon, Seka, IVM, KASK

Lipiec

Sierpień


Sierpień zaczęliśmy od odwiedzin u naszych małych podopiecznych w Ogrodzie Zoobotanicznym w Toruniu, została tam uroczyście odsłonięta tabliczka z imieniem dla nowonarodzonej bolity. Jak to na rodzinnych uroczystościach - bohaterka dnia, czyli Marusia, otrzymała słodkie prezenty.

Praca nad organizacją Warsztatów BHP trwała w najlepsze, kolejni uczestnicy spotkań zgłaszali swoją chęć uczestnictwa.

Jako jeden ze sponsorów Klubu Sportowego speedwaya Toruń Prosave.pl dostarczało niezbędne Środki Ochrony Osobistej takie jak płyny dezynfekujące, maseczki oraz rękawiczki, aby zadbać o bezpieczeństwo oraz reżim sanitarny podczas trwania wszystkich zawodów.

Sierpień

Wrzesień


We wrześniu mieliśmy przyjemność ogłosić, że dołączyliśmy do grona sponsorów Pomorzanina Toruń – drużyny hokeja na trawie! Ogromnie cieszymy się, że możemy być sponsorem kolejnego klubu sportowego w naszym mieście!

W naszym Outlecie zaszły zmiany w aranżacji przestrzeni. Dzięki przeorganizowaniu asortymentu, udało nam się stworzyć większą przestrzeń, dla jeszcze większej ilości promocji!

Warsztaty BHP - największe wydarzenie w Polsce szkoleń BHP 2020 wystartowało.

To było bardzo duże przedsięwzięcie organizacyjne i logistyczne dla nas.

Proszę sobie wyobrazić organizację seminarium szkoleniowego dla sporej grupy, kilkudziesięciu uczestników w reżimie sanitarnym! W tym roku zorganizowaliśmy je w całkowitej nowej formule, razem z siecią kin MULTIKINO.

Przez kolejne tygodnie żyliśmy warsztatami. W czasie Prosave Academy poruszyliśmy wiele ważnych tematów w obszarze Outsourcingu BHP. Nasi uczestnicy wymieniali się doświadczeniami oraz przyswajali dawkę ogromnej wiedzy. Cieszymy się, że w tak trudnym okresie udało nam się zorganizować warsztaty i zapiąć wszystko na bezpieczny guzik w reżimie sanitarnym.

Prosave.pl aktywnie brał również udział w IX Ogólnopolskim Memoriale w Tenisie Stołowym im. Jarosława Maćkowiaka. Mieliśmy okazję być jednym ze sponsorów na tegorocznym wydarzeniu. Jesteśmy przekonani, że upominki przygotowane przez nas przypadły do gustu wszystkim nagrodzonym.

Wrzesień

Październik


Zaprezentowaliśmy najnowszą ulotkę zimową. Wszystko, czego nasi Klienci potrzebują w okresie jesienno-zimowym. Znalazły się tam m.in. rękawice ocieplane, trzewiki bezpieczne oraz bielizna termoaktywna.

Warsztaty BHP dobiegły końca. Pojawiliśmy się w 6 miastach, niestety dwa ostatnie wydarzenia nie odbyły się ze względu na powrót obostrzeń. Spotkania w Bydgoszczy i Warszawie zmuszeni byliśmy przełożyć na inny termin, bardzo chcieliśmy, aby cykl warsztatów był zrealizowany do końca, ale niestety siły wyższe nie pozwoliły nam na to.

O naszym Outlecie BHP również było głośno, a to za sprawą reklamy w Radio GRA Toruń.

Wystartowaliśmy również z naszą najnowszą promocyjną gazetką, tym razem w nieco zmienionej formie jako kupony rabatowe. Musimy przyznać, że to był strzał w dziesiątkę!

Wrzesień

Listopad


Na naszym profilu Facebook’owym ogłosiliśmy (w formie filmiku) wyniki konkursu, który był główną atrakcją na tegorocznych Warsztatach BHP. Nagrodą był voucher na zakupy ŚOI od 3M o wartości 2000zł! Zwycięzcy oczywiście gratulujemy.

Rozpoczęliśmy prace nad tworzeniem naszych najnowszych kalendarzy na rok 2021. W listopadzie dla naszych Klientów przygotowaliśmy serię promocyjnych ofert rodzimych bestsellerów.

Wrzesień

Grudzień


Jak to w ostatnim miesiącu roku bywa pracy było od groma. Nasze najnowsze kalendarze Prosave.pl 2021 ujrzały światło dzienne. Jesteśmy przekonani, że ucieszyły oczy naszych klientów.

6 grudnia jak co roku, odbyła się kolejna edycja Biegu św. Mikołajów w Toruniu. Tym razem był to bieg wirtualny, nie zabrakło na nim naszych Mikołajów z Prosave.pl Sport Team, którzy bohatersko dobiegli do mety.

Z okazji nadchodzących Świąt przygotowaliśmy dla naszych podopiecznych z Ogrodu Zoobotanicznego w Toruniu smaczny prezent. Gustlik i Honoratka mają się świetnie, natomiast mała Marusia pojechała do nowego domu do ZOO w Anglii do hrabstwa Kent.

Pozostało nam tylko zaplanować plany, budżety oraz strategię na rok 2021.

Miejmy nadzieję ze rok 2021 przyniesie nam koniec pandemii, wzrost obrotów naszych Partnerów, satysfakcję Klientów i uśmiech zadowolenia naszego szefostwa.

Wrzesień

d09749951cd1bba4876db58fba03eaa5e56bfeb016f662d1187998dd9b15e691