Artykuły

Dlaczego warto tworzyć z nami Prosave Academy?

Data publikacji: 02.11.2020

Dlaczego warto tworzyć z nami Prosave Academy?

Chociaż rok się jeszcze nie skończył, to na pewno zostanie zapamiętany na długo. Wirus pandemia, lockdown… Pomimo przeciwności we wrześniu br. udało nam się zorganizować jubileuszową, 10 już edycję Warsztatów BHP. Nie było łatwo, rząd wydał obostrzenia, które spadły na nas jak grom z jasnego nieba. Zakazano organizowania jakichkolwiek szkoleń, warsztatów, spotkań… Życie przeniosło się do „sieci”. Baliśmy się, że pierwszy raz od 10 lat nie uda nam się zorganizować warsztatów, w taki sposób aby każdy uczestniczący miał bezpośredni kontakt z naszymi dostawcami. Tak jak to odbywało się co roku, co stało się tradycją, wyróżniało nas z tłumu i na co stawialiśmy największy nacisk.

Gdy w końcu większość obostrzeń została zniesiona, mogliśmy ruszyć pełną parą i zacząć ponownie planować całe wydarzenie w „nowej” rzeczywistości. Pracy było sporo, zaczęliśmy zastanawiać się jak przygotować warsztaty w taki sposób, aby przede wszystkim były bezpieczne oraz aby odbyły się w jakości Prosave.pl. Zadawaliśmy sobie wiele pytań: „Czy warto..?”, „Jakie wybrać miejsce spotkania…?” „Czy będą chętni…?”.

Postanowiliśmy, że mimo przeciwności losu zorganizujemy warsztaty takie z jakich jesteśmy znani. Zaprosiliśmy Was aż do ośmiu miast! Z radością zaplanowaliśmy warsztaty w:

  • Katowicach 9.09
  • Wrocławiu 10.09
  • Łodzi 24.09
  • Poznaniu 25.09
  • Gdańsku 8.10
  • Olsztynie 9.10
  • Bydgoszczy 22.10
  • Warszawie 23.10

Najważniejszą kwestią jaką kierowaliśmy się w trosce o Wasze bezpieczeństwo było miejsce spotkania. Wpadliśmy na innowacyjny i genialny w naszej skromnej ocenie pomysł, aby zorganizować warsztaty w Multikinie! Pomysł szalony ale do zrealizowania, dla chcącego nic trudnego!

Dlaczego warto tworzyć z nami Prosave Academy?

Kolejnym etapem było poinformowane wszystkich naszych Partnerów (a sami wiecie, że nie jest Was mało) o nowym miejscu warsztatów. Pozostawało nam czekać z drżeniem na odzew. Udało się! Na naszych warsztatach zaprezentowało się aż 13 najlepszych producentów z branży ŚOI w Polsce i na świecie. Dziewięciu z nich zaprezentowało wykłady podczas warsztatów:

Dlaczego warto tworzyć z nami Prosave Academy?

Wszyscy partnerzy, którzy prowadzili wykłady oraz firmy KASK, Lebon, IVM Poland oraz SEKA, czekali na naszych klientów przy stoiskach wystawowych wypełnionych po brzegi ŚOI.

Po ustaleniu bezpiecznej lokalizacji, pozostało zaopatrzyć się we wszelkie środki ochrony, począwszy od płynów do dezynfekcji po maseczki i rękawiczki. Każdy z uczestników otrzymał pakiet startowy, w którym można było znaleźć maseczkę z logo Prosave.pl oraz jednorazowe chusteczki do dezynfekcji. Przy rejestracji czekały rękawiczki jednorazowe oraz osobno pakowane długopisy, które po rejestracji uczestnicy otrzymywali w prezencie.

Na sali kinowej uczestnicy siedzieli z zachowaniem dystansu, co drugie miejsce i rząd. Dodatkowo aby ograniczyć do minimum przemieszanie się po sali kinowej i zachować reżim sanitarny, w porze lunchu każdy uczestnik otrzymał lunchbox z zestawem pysznych kanapek, zdrową przekąską i wodą.

Dlaczego warto tworzyć z nami Prosave Academy?

Dlaczego warto tworzyć z nami Prosave Academy?

Dodatkową niespodzianką jaką przygotowaliśmy po zakończeniu prelekcji ostatniego z prelegentów w każdym mieście była możliwość wylosowania vouchera na szkolenie on-line od firmy SEKA S.A! Ale to nie wszystko… Po zakończeniu warsztatów spośród wszystkich uczestników wylosowaliśmy zwycięzcę głównej nagrody jaką był - voucher na zakupy ŚOI od 3M o wartości 2000zł! Oczywiście zwycięzcy gratulujemy!

Dlaczego warto tworzyć z nami Prosave Academy?

Po zakończonych prelekcjach naszych dostawców, uczestnicy mieli niesamowitą okazję do indywidualnych konsultacji z przedstawicielami producentów ŚOI, testowania produktów oraz zdobyciu odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Chętni, po powrocie do rzeczywistości otrzymali od nas imienny Certyfikat uczestnictwa w Warsztatach BHP.

Dlaczego warto tworzyć z nami Prosave Academy?

Dlaczego warto tworzyć z nami Prosave Academy?

Dlaczego warto tworzyć z nami Prosave Academy?

Dlaczego warto tworzyć z nami Prosave Academy?

Niestety…dwa ostatnie wydarzenia nie odbyły się ze względu na powrót obostrzeń. Bydgoszcz i Warszawę zmuszeni byliśmy przełożyć na inny termin… bardzo chcieliśmy aby cykl warsztatów był zrealizowany do końca, ale niestety siły wyższe nie pozwoliły nam na to.

Trzy miesiące ciężkiej pracy całego teamu organizacyjnego Prosave.pl opłaciło się! Pomimo nadal szalejącego wirusa, frekwencja uczestników dopisała. Warsztaty okazały się sukcesem! Potwierdzeniem są liczne komentarze i same pochlebne słowa uczestników. Jedna z uczestniczek zapytana o wrażenia po pierwszych warsztatach odpowiedziała: „Dziękuję za możliwość uczestniczenia w warsztatach, po raz kolejny mamy możliwość poznania nowinek technicznych. W swojej pracy wciąż jesteśmy zaskakiwani nowymi problemami i w kontakcie z przedstawicielami możemy te problemy próbować rozwiązać”. Drugi uczestnik zaś dodaje: „Jestem pełen podziwu, widać ogrom pracy włożony w dopieszczenie każdego szczegółu, organizacja spotkania na bardzo wysokim, światowym poziomie.” Tak miłe słowa uskrzydlają nas aby pracować dalej i tworzyć tak wspaniałe wydarzenia jakimi są Warsztaty BHP.

Podsumowując rok 2020

W tegorocznych Warsztatach BHP wzięło udział ponad 200 uczestników. Z roku na rok liczba ta rośnie w imponującym tempie. Warsztaty organizujemy od 2011 roku i tegoroczna edycja była szczególną, bo jubileuszową! Nie poprzestaniemy na niej! Podczas tych wielu lat zorganizowaliśmy ponad 46 warsztatów i byliśmy na ponad 300 godzinach wykładów.

Teraz już chyba wiemy jak odpowiedzieć na zadane na samym początku pytanie „Dlaczego warto tworzyć z nami Prosave Academy?” To proste! Jest to niesamowita okazja do dzielenia się widzą, uczestniczenia w tym niezwykłym do nawiązywania relacji biznesowych wydarzeniu i nie tylko… bo przecież chcemy i rozwijamy się z Wami i dla Was!

01c9b76c8352e9f01d0c00639545e708c0baa4e9a0c96fce23872270d0a9da29