Artykuły

JobFood

Data publikacji: 03.08.2018
JobFood

Dziś przedstawiamy Państwu ostatnią z naszych czterech marek własnych – JobFood. Jest to marka, którą sygnowane są produkty przeznaczone do przemysłu spożywczego. Specyfika tej branży i wymagania, jakie stawia HACCP (z ang. hazard analysis and critical control points, czyli analiza zagrożeń i krytyczne punkty kontroli) spowodowały, że postanowiliśmy wyodrębnić markę skierowaną do wszelkich firm związanych z produkcją czy przetwórstwem żywności. Wiemy, jak bardzo wymagający jest proces produkcji spożywczej, gdzie wymaga się bezwzględnej czystości, trwałości ochron i zachowania procedur BHP – dzięki tej wiedzy, przy współpracy naszych Dostawców, mogliśmy stworzyć produkty JobFood, które spełniają wymagania naszych Klientów. Produkty naszej marki wyróżniają się trwałością i doskonałą jakością, a dodatkowo – są dostępne w przystępnej cenie!

JobFood

Chcieliśmy pokrótce przedstawić Państwu gamę produktów tej marki: obuwie bezpieczne, odzież jednorazową oraz ŚOI.

W swojej ofercie mamy rożnego rodzaju obuwie przeznaczone do branży spożywczej. Klapki bezpieczne JobFood W06 , Sandały bezpieczne W07 oraz Półbuty bezpieczne W10 posiadają kompozytowy podnosek i spełniają normę EN ISO 20345. Modele te wykonane są z mikrofibry. Poliuretanowe podeszwy zapewniają doskonałą ochronę przed poślizgiem (spełniają normę SRC), są antyelektrostatyczne i olejoodporne. Wymienne wkładki w tych modelach także są antyelektrostatyczne. Buty W06, W07 i W10 występują w szerokiej rozmiarówce (35-47) i zapewniają komfort użytkowania nawet podczas wielogodzinnej pracy.

W sprzedaży mamy także kalosze – Obuwie bezpieczne JobFood wykonane jest z mieszanki PVC i nitrylu. Obecność nitrylu powoduje, że buty są bardziej elastyczne i odporne na zmianę temperatur, a podeszwa wykazuje jeszcze większe właściwości antypoślizgowe! Te wodoodporne buty ze stalowym podnoskiem absorbują energię w części piętowej i są odporne na działanie rozcieńczonych kwasów i zasad oraz detergentów. Występują w rozmiarach 36-48 i oczywiście także spełniają normę EN ISO 20345. Wszystkie modele butów marki JobFood są koloru białego. Zastosowanie materiałów dobrej jakości sprawia, że obuwie marki JobFood nie żółknie i dłużej zachowuje swój kolor! Nasi klienci doceniają także fakt, że nasze buty są ultralekkie i wygodne, a przy tym wyróżniają się nowoczesnym designem.

JobFood JobFood
JobFood JobFood

Oprócz obuwia w skład asortymentu marki JobFood należy cały szereg produktów jednorazowych: są to fartuchy, płaszcze, spodnie, maseczki i różnego rodzaju osłony. To, co wyróżnia produkty naszej marki to trwałość. Ta doskonała jakość została uzyskana dzięki zastosowaniu materiałów w odpowiednich grubościach. Przykładowo: spodnie polipropylenowe mają gramaturę 50g/m2, fartuchy polipropylenowe - 24g/m2, natomiast grubość folii PE, z której wykonane są nasze produkty to 0,018 mm (kolor biały) lub 0,03 mm (kolor niebieski).

Jeżeli chodzi o odzież wierzchnią w ofercie mamy fartuchy polipropylenowe ( białe i niebieskie ), fartuchy polietylenowe ( białe i niebieskie ), płaszcze foliowe oraz spodnie polipropylenowe . Wszystkie te produkty zapewniają ochronę odzieży właściwej przed zabrudzeniem i sprzyjają zachowaniu higieny.

JobFood JobFood
JobFood JobFood

Do linii marki JobFood należą też maseczki, osłony brody i czepki. Wszystkie te produkty są wykonane z polipropylenu i stosuje się je w służbie zdrowia, przemyśle spożywczym, gastronomii, w laboratoriach czy przemyśle farmaceutycznym. Maseczka higieniczna JobFood występuje w kolorze białym lub zielonym. Posiada jedną zakładkę oraz elastyczny pasek z tworzywa sztucznego. Osłona brody JobFood , która występuje w białym kolorze, mocowana jest na gumkę. Z kolei Czepek polipropylenowy JobFood typu Clip (zakończony gumką ściągniętą w harmonijkę) jest dostępny w trzech kolorach: białym, niebieskim i czerwonym.

JobFood JobFood
JobFood JobFood

Do marki JobFood włączyliśmy też zarękawki foliowe (typu „hand made” – a więc wysokiej jakości!) oraz osłony na obuwie . Oba produkty są wykonane z doskonałej jakości tworzywa foliowego PE. Zarówno zarękawki, jak i osłony na obuwie chronią przed wilgocią i zabrudzeniem oraz sprzyjają zachowaniu higieny. Produkty te są z powodzeniem stosowane nie tylko w branży spożywczej, ale także w służbie zdrowia.

JobFood JobFood

Nasza odzież jednorazowa, zgodnie z wymaganiami HACCP, przeważnie występuje w dwóch kolorach (białym i niebieskim). Z uwagi na dużą widoczność i możliwość szybkiej identyfikacji w obrębie linii produkcyjnej w razie przypadkowego dostania się ciała obcego do żywności, nasi Klienci coraz częściej decydują się na produkty w kolorze niebieskim, które to są powszechnie stosowane w branży spożywczej. Oprócz tego kolor ten sprawia, że jeszcze łatwiej ocenić czystość elementów, ponieważ zarodniki, pleśnie oraz resztki żywności czy detergentów są znacznie wyraźniej zauważalne niż w przypadku materiałów w innych barwach.

Marka JobFood stale się rozwija i włączane są do niej kolejne produkty, których potrzebują nasi Klienci. Jako producent zapewniamy wysoką i stałą jakość asortymentu. Zdajemy sobie sprawę, że w branży spożywczej nie ma miejsca na kompromisy: wszystkie produkty muszą w pełni chronić i pracowników, i wytwarzaną żywność. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z marką JobFood i do zakupów w naszym sklepie internetowym: https://prosave.pl/produkty,2?search=jobfood

aaceac82f760593359e31ffe6221f0940d7689804272331f79146855c4ace0cf