Katalog

Przedstawiamy Państwu największy na polskim rynku katalog w wersji elektronicznej, obejmujący branżę BHP. Katalog obejmuje profesjonalną i kompleksową ofertę produktów, wykorzystywanych we wszystkich branżach przemysłu. Wszystkie produkty opisane w katalogu dostępne są w naszej sieci sprzedaży.

Katalog zawiera około 5.000 pozycji asortymentowych, a z uwagi na fakt, iż w wielu przypadkach wymienione pozycje asortymentowe składają się z kilku rodzajów produktów, podzespołów i części, różnią się kolorami, rozmiarami, właściwościami - liczba ta może być nawet trzykrotnie wyższa. Dzięki temu mamy nadzieję zapewnić Państwu kompleksową obsługę na całym obszarze związanym z wyżej wymienionymi zagadnieniami.

Katalog ten oprócz nazw produktów, zawiera również szereg informacji na ich temat, tj. dane techniczne, charakterystykę, nazwę producenta, rozmiary, zdjęcia i numery katalogowe.

Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie, posiadają deklaracje zgodności i certyfikaty, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE w sprawie Środków Ochrony Indywidualnej (PPE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. Dzięki nim, mają Państwo pewność, że zakupione u nas produkty, spełniają wymagane normy, potwierdzone przez producentów.

Z uwagi na szybki rozwój nauki i techniki, oferowane przez nas wyroby mogą się zmieniać lub zostać zastąpione przez nowe. Na bieżąco monitorujemy pojawianie najnowszych technologii, więc nasz katalog będziemy aktualizować o wszystkie nowości z zakresu naszej oferty.

Zapraszamy do korzystania z e-katalogu i czekamy na Państwa uwagi.

e21feff584003aa80c3402277f349fafc2e0e9553dd6ebf81eb5e6624ec3a84c