Artykuły

Nowy produkt od Prosave.pl!!! Woda BHP!

Data publikacji: 21.03.2019

Nowy produkt od Prosave.pl!!! Woda BHP!

Mamy przyjemność poinformować, iż firma Prosave.pl wprowadziła do swojej oferty nowy produkt, jakim jest Woda BHP . Jest to wspólny projekt z polskim producentem wody mineralnej, który wydobywa wodę od kilkudziesięciu lat z własnego źródła na terenie gminy Iłża.

To nasza odpowiedź na potrzeby rynku, na potrzeby naszych Klientów!

Powszechnie wiadomo, iż przepisy nakładają na Pracodawcę obowiązek zapewnienia swoim pracownikom bez względu na rodzaj wykonywanej pracy, wodę zdatną do picia lub innych napojów w szczególności pracownikom pracującym:

  • w warunkach gorącego mikroklimatu (tj. w pomieszczeniach, miejscach wykonywania pracy, w których panuje wysoka temperatura) charakteryzującego się wartością wskaźnika obciążenia termicznego (WBGT) powyżej 25°C,
  • w warunkach występowania zimnego mikroklimatu (niska temperatura) charakteryzującego się wartością wskaźnika siły chłodzącej powietrza (WCI) powyżej 1000,
  • przy pracach na otwartej przestrzeni przy temperaturze otoczenia poniżej 10°C lub powyżej 25°C,
  • przy pracach związanych z obciążonym wysokim wysiłkiem fizycznym, powodującym w ciągu 1 zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 1500 kcal (6280 kJ) u mężczyzn i 1000 kcal (4187 kJ) u kobiet,
  • na stanowiskach pracy, na których temperatura spowodowana warunkami atmosferycznymi przekracza 28°C (art. 4 ust. 1 rozporządzenia w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów).

To tyle o przepisach, teraz czas na kilka informacji o WODZIE.

Woda to niezbędny element do prawidłowego funkcjonowania każdego organizmu. Ciało dorosłego człowieka składa się z 60% z wody. Należy pamiętać, aby uzupełniać jej poziom na bieżąco! Utrata 3% wody z organizmu powoduje zmęczenie, natomiast utrata 10% zagraża już życiu. Do prawidłowego funkcjonowania organizm ludzki potrzebuje nie tylko wody, a również substancji w niej rozpuszczonych. Substancje te można najprościej podzielić na :

  • składniki główne – makroskładniki (HCO3-, SO42-, Cl-, Na+, K+, Ca2+, Mg2+)
  • składniki podrzędne (nieorganiczne związki azotu, żelazo, krzemiany, substancję organiczną)
  • mikroskładniki – pierwiastki rzadkie, śladowe i promieniotwórcze

Woda Staropolska

Nowy produkt od Prosave.pl!!! Woda BHP!

Staropolska to naturalna woda mineralna o wyjątkowym składzie, który czyni ją jedną z najlepszych wód średniomineralizowanych w Polsce.

Woda ta cechuje się wysoką zawartością magnezu (47,3 mg/l) oraz wapnia (85 mg/l) przy jednocześnie niskiej zawartości sodu (11,82 mg/l).

Suma składników mineralnych wynosi aż 628,47 mg/l !

Dzięki takiej ilości oraz stosunkowi minerałów woda Staropolska jest odpowiednia do codziennego użytku dla ludzi w każdym wieku.

Poniżej przestawiamy spis makroelementów zawartych w wodzie Staropolskiej:

Nowy produkt od Prosave.pl!!! Woda BHP!

Składniki mineralne zawarte w wodzie, którą spożywamy odgrywają szczególną rolę w organizmach ludzi wykonujących pracę fizyczną, pracujących w warunkach zwiększonego wydatku energetycznego. Organizm wydala wówczas dużą ilość wody, która może być znakomicie uzupełniona wodą Staropolską bogatą w magnez i wapń oraz pierwiastki życia.

Pierwiastki te występują w najbardziej przyswajalnej formie dla człowieka i stanowią niezbędny element codziennej diety każdego, kto podejmuje świadome wybory dotyczące swojego życia i zdrowia.

Woda Staropolska występuje w 3 wariantach: woda gazowana, średniogazowana i niegazowana, w butelkach 0,5 l i 1,5l.

Nowy produkt od Prosave.pl!!! Woda BHP!

Już dziś możesz zamówić Wodę Staropolską do biura, na budowę, na halę produkcyjną, - gdziekolwiek sobie zażyczysz!

Woda wysyłana jest na palecie: 504 butelki po 1,5l, 1512 butelki po 0,5l.

Nowy produkt od Prosave.pl!!! Woda BHP! Nowy produkt od Prosave.pl!!! Woda BHP!

Aby zamówić wodę do swojej firmy, skontaktuj się z naszym działem handlowym. Zobacz ulotkę!

58aeca460ce353725020b11e924f76933550d777f0860a889d0624daf23f47ab