Artykuły

Partner 10 edycji Warsztatów BHP - 3M

Data publikacji: 12.08.2020

3M


Z radością informujemy że kolejnym PARTNEREM, który dołączy do nas podczas 10 edycji Warsztatów BHP 2020 jest firma 3M!


Firma 3M od wielu lat jest światowym liderem w zakresie produkcji środków ochrony indywidualnej. 

3M może się pochwalić niesamowitym portfolio produktów, w którym znajdziemy środki ochrony indywidualnej zaczynając od ochronę głowy, oddechu, ochronę słuchu, oczu oraz twarzy, odzieży ochronnej, sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości itd. 

3M to nie tylko produkty pod tą marką ,ale również produkty pod innymi, równie znanymi markami na Świecie! 

Mowa tutaj min. o szeroko znanych, nowoczesnych przyłbicach spawalniczych 3M™ Speedglas™ w tym najnowszej serii G5, w których zastosowano najnowocześniejsze filtry spawalnicze z dopasowaniem kolorów oraz powiększoną widocznością pola spawania. To również marka Peltor™, prowadzona przez 3M, od lat znana jest z niezawodnych rozwiązań komunikacyjnych, w których łączy dopasowaną ochronę przed hałasem z możliwością porozumiewania się na odległość. 

Dla pracujących z kolei na wysokości z pewnością znane są marki DBI Sala i ich rozwiązania szelek bezpieczeństwa, urządzeń samohamownych, wyciągarek, a także systemów dostępu do przestrzeni zamkniętych. 

W tym roku przedstawiciele a zarazem specjaliści z firmy 3M podczas Warsztatów BHP 2020 przedstawią „Nowości produktowe w ofercie 3M”, przy czym skupią się na najnowszych rozwiązaniach w obszarze ochrony głowy. Zaprezentują jak należy odpowiednio dobrać hełm ochronny do wymagań na danym stanowisku pracy i jakie zagrożenia należy brać pod uwagę w czasie jego użytkowania. 

Odpowiedzą również kiedy i przy jakich pracach należy wybrać konkretną ochronę twarzy oraz oczu. Odpowiedzą na pytania: Jakie cechy powinna posiadać nowoczesna osłona twarzy? Jakie okulary ochronne wybrać z dodatkowymi powłokami ochronnymi ,aby bezpiecznie i komfortowo wykonywać powierzone zadania? 

Eksperci firmy 3M będą do dyspozycji przez cały czas trwania warsztatów oraz odpowiedzą na zadawane przez Państwa pytania dotyczące całego portfolio. 

Czekamy z niecierpliwością! 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Warsztatach


Zapisy na Warsztaty BHP: marketing@prosave.pl lub na stronie https://warsztaty.prosave.pl 

--------------------------------------------------- 

#3M #Prosave #ProsaveAcademy #Ochronnaindywidualna #warsztatybhp2020 #przyłbicespawalnicze #Peltoref4d035ebcdaad727468e990829643b00669721683d77b0713b51315cba9679c