Artykuły

Partner 10 edycji Warsztatów BHP - PPO PP

Data publikacji: 17.07.2020

PPO


Miło nam przedstawić kolejnego PARTNERA 10 edycji Warsztatów BHP 2020!


Firma PPO PP jest polskim producentem obuwia bezpiecznego i zawodowego. Wieloletnie doświadczenie w branży, znajomość potrzeb rynkowych i oczekiwań użytkowników oraz nowoczesny potencjał technologiczny sprawia, że PPO PP jest rozpoznawalne na rynku obuwia ochronnego i spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

PPO PP stale rozszerza swoją ofertę, by gwarantować bezpieczeństwo i komfort pracy w różnych warunkach użytkowania. Na uwagę zasługuje fakt, że każdy etap produkcji odbywa się w Polsce!

PPO PP posiada szeroką gamę modeli obuwia ochronnego, wszystkie certyfikowane przez polską jednostkę notyfikowaną.

Wszystkie powstałe modele powstają w połączeniu najnowocześniejszych technologii z wysokiej jakości materiałami i ciekawym wzornictwem. 

Nacisk kładzie się na bezpieczeństwo i jakość, która dobrze musi współgrać z komfortem użytkownika.

Efektem tego jest nowa kolekcja Q-Premium, którą firma zaprezentuje podczas Warsztatów BHP.‍ Tematem tegorocznego szkolenia, które Przedstawiciel PPO będzie miał okazję zaprezentować podczas Warsztatów BHP jest: "Obuwie bezpieczne a układ kostny pracownika". But bezpieczny nie tylko chroni stopę przed działaniem czynników mechanicznych, lecz wpływa również na układ kostny i zdrowie pracownika.

Układ ciała człowieka powoduje, że stopy pełnią kluczową funkcję stanowiąc podporę całego organizmu. By zminimalizować jego obciążenie, należy zadbać o odpowiednią, adekwatną do warunków pracy ochronę pracownika. Obuwie PPO PP gwarantuje komfort stóp i swobodę wykonywania pracy, chroniąc układ kostny przed nadmiernymi obciążeniami.

Nowa oferta opracowana została w trosce o zapewnienie maksymalnej ochrony i komfortu pracy. To niesamowita szansa na zapoznanie się z ofertą prezentowaną przez firmę, ale również okazja do osobistego przetestowania obuwia.

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Warsztatach BHP!


Zapisy na Warsztaty BHP: marketing@prosave.pl

 

#PPO #warsztaty #WarsztatyBhp2020 #Prosave #ProsaveAcademy #BezpieczneObuwie #ObuwieOchronned09d70fc33a9d1e66a810cbdbfea20c17f6dd0bee705980ff14749ae93af932e