Artykuły

Partner 10 edycji Warsztatów BHP - Ansell

Data publikacji: 14.07.2020

Ansell


Przedstawiamy pierwszego PARTNERA 10 edycji Warsztatów BHP 2020!

 

Firma Ansell jest światowym liderem w dziedzinie Środków Ochrony Indywidualnej. Projektuje i produkuje wiele rodzajów zaawansowanych technologicznie rękawic ochronnych dla przemysłu.

Innowacyjne rękawice Ansell są projektowane z myślą o Klientach pracujących w najbardziej wymagających warunkach, dając im gwarancję niezawodności, ochrony i poczucia bezpieczeństwa w pracy.


Na uwagę zasługuje fakt, że Ansell może pochwalić się współpracą
z wieloma partnerami w całej Europie i na świecie:


- Razem z DuPont opracowali nowe technologie ochronne.

- Wspólnie z DSM oferują materiały zapewniające wyjątkową ochronę przed skaleczeniami i otarciami.

- Prowadzą również badania z uniwersytetem The University of Birmingham School of Psychology w Wielkiej Brytanii oraz są wsparciem w wielu programach, dzięki którym partnerzy wraz z Klientami mogą dobierać rękawice odpowiednie dla danego zajęcia.


Firma Ansell dąży do tworzenia zaawansowanych rozwiązań
i technologii, które rozwiążą problemy pracowników, tworząc bezpieczniejszy i lepiej chroniony świat.  Wizją firmy jest świat, w którym ludzie cieszą się optymalną ochroną przed zagrożeniami, na które są narażeni.

Czy to w pracy, czy poza miejscem pracy, ludzie potrzebują odpowiedniej ochrony w odpowiedniej sytuacji. W końcu jaka jest lepsza gwarancja większego bezpieczeństwa, niż odpowiednia ochrona!?

Podczas Warsztatów BHP w ramach Prosave Acadymy, Przedstawiciel Ansell poprowadzi szkolenie na temat: „Ergonomia w pracy. Rękawice jako jedno z rozwiązań”.

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Warsztatach!

 

To niecodzienna okazja do osobistego spotkania doradców technicznych Ansell, zadawania konkretnych pytań i testowania rękawic

Zapisy na Warsztaty BHP: marketing@prosave.pl


.................................................................

#Ansell #warsztaty #WarsztatyBHP #ProsaveAcademy #RękawiceOchronne #OchronRąk #HyFlex0777603c9da0a5b54f530f0dddc0f7bc32c99facef32cb19b309bb72b0b9c849