Artykuły

Partner 10 edycji Warsztatów BHP - Atlas

Data publikacji: 17.08.2020

Atlas


Przedstawiamy Firmę Atlas - PARTNERA 10 edycji Warsztatów BHP 


Fabryka obuwia ATLAS należy do wiodących producentów obuwia bezpiecznego w Europie. Swoje kompetencje produkcyjne opiera na doświadczeniu ponad 1600 wykwalifikowanych pracowników, którzy dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom wpływają na sukces produkcyjny i zadowolenie wielu klientów. 

Ogromną wartością dodaną jest fakt, że ATLAS produkuje obuwie ochronne samodzielnie, z największą precyzją i ze starannie dobranych materiałów. 

Dewiza ATLAS brzmi: „Pracować zdrowiej, cieszyć się innowacjami” dlatego tworzą produkty, które będą zadziwiać nas nie tylko dziś ale również w przyszłości. 

ATLAS stosuje najnowocześniejsze technologie i realizuje anatomiczne potrzeby użytkowników obuwia ochronnego każdej branży. Kolekcje obuwia są projektowane tak, by zapewnić wsparcie osoby noszącej buty w każdej fazie ruchu a dzięki unikatowej konstrukcji podeszwy z pewnością bezpiecznie dojdziecie Państwo do wyznaczonego sobie celu. 

Cieszymy się, że po raz kolejny przedstawiciele ATLAS zagoszczą na Warsztatach BHP a podczas tegorocznego spotkania nasz PARTNER przy asyście wykwalifikowanego specjalisty przeprowadzi prezentację na temat: "Obuwie Atlas: XR-technologia przyszłości". 

To niecodzienna okazja na zapoznanie się z ofertą prezentowaną przez firmę, ale również okazja do osobistego spotkania specjalistów, którzy odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania. 

Czekamy z niecierpliwością, może i Ty dołączysz do nas w tym roku? 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Warsztatach BHP.


Zapisy: marketing@prosave.pl lub na stronie: https://warsztaty.prosave.pl 

--------------------------------------------------- 

#Atlas #Prosave #ProsaveAcademy #obuwie #ObuwieOchronne #WarsztatyBHP20207a6eec83f5dc19cc8fbcaad41fa2ba67dcbc765ad84447857d6c1b20d5dac3d1