Artykuły

Partner 10 edycji Warsztatów BHP - Honeywell

Data publikacji: 24.07.2020

Honeywell


Miło nam przedstawić Firmę Honeywell kolejnego PARTNERA 10 edycji Warsztatów BHP 2020!


Honeywell Safety Products to wiodący światowy producent Środków Ochrony Indywidualnej. Oferują kompletne i szerokie portfolio profesjonalnych produktów oraz rozwiązań dla bezpieczeństwa, zaprojektowanych dla najlepszej ochrony pracowników od stóp do głów, w każdych warunkach pracy.

Wieloletnie doświadczenie i innowacja usług oraz produktów znajduje swoje potwierdzenie w rozbudowanej ofercie środków ochrony słuchu, wzroku, ciała, środków ochrony przed upadkiem z wysokości oraz ochrony dróg oddechowych.

Przy okazji prezentacji naszego Partnera, chcielibyśmy poinformować Państwa o nowości, nowoczesnym rozwiązaniu, jakie właśnie Honeywell wdrożył na rynku

Ta innowacja przyszłości nazywa się Honeywell Connected Worker. Jest to spersonalizowany pakiet rozwiązań sprzętowych i programowych z obszaru IT. Pozwala on kierownikom ds. bezpieczeństwa oraz pracownikom niezawodnie zapewnić łączność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Connected Worker jest zintegrowanym rozwiązaniem zapewniającym bezpieczeństwo w całym zakładzie pracy. Honeywell Connected Worker zapewnia w czasie rzeczywistym widoczność potencjalnych zagrożeń dla pracowników, określa ich status i lokalizację. System ten zapewnia pełną analitykę danych i pozwala na pełną integrację wewnętrzną. W efekcie czego klient zyskuje wyższą produktywność zespołów pracowniczych, szybciej reaguje na sytuacje awaryjne i zwiększa bezpieczeństwo pracowników i całego zakładu pracy.

Tematem szkolenie jaki firma Honeywell zaprezentuje podczas Warsztatów BHP będzie: „Wyjątkowa ochrona. Wyjątkowy komfort. Linia obuwia ULTIMATE.” Będzie to prezentacja nowej linii obuwia ochronnego Honeywell. Zgodnie z dewizą „Bezpieczeństwo powinno zaczynać się od podstaw”.

Odpowiednie obuwie ochronne dla Twoich pracowników może nie tylko zabezpieczyć ich przed urazami, ale także ochronić przed schorzeniami układu mięśniowo-szkieletowego i zwiększyć ich produktywność. Dzięki tej prezentacji dowiemy się więcej o ryzyku, problemach i rozwiązaniach w obszarze obuwia ochronnego. Dowiemy się również na co należy zwrócić uwagę, aby wybrać najbardziej odpowiednie obuwie ochronne dla pracowników.

O tym wszystkim opowiedzą przedstawiciele Honeywell, podczas Warsztatów BHP w ramach Prosave Academy.

Zapisy na Warsztaty BHP: marketing@prosave.pl lub na stronie https://warsztaty.prosave.plf811f3a3046e59ec75da124dc54d32bd2594aed691fb07b3f2131e4bb786149e