Artykuły

Partner 10 edycji Warsztatów BHP - JSP

Data publikacji: 21.08.2020

JSP


Poznajcie firmę JSP, która jest naszym PARTNEREM 10 edycji Warsztatów BHP 2020!


Założoną w 1964r w Wielkiej Brytanii firmę JSP Safety możemy poznać jako wiodącego producenta a zarazem lidera środków ochrony osobistej w kategorii tzw. powyżej szyi specjalizującego się w ochronie głowy, oczu, twarzy i układu oddechowego. 

W chwili obecnej firma funkcjonuje w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych i testowych w 7 fabrykach na 3 kontynentach. Każdy produkt, który pochodzi z fabryki JSP został skontrolowany oraz dokładnie przetestowany dla zapewnienia maksymalnej ochrony według odpowiednich standardów. Dzięki dużym inwestycjom w rozwój firmy oraz słuchaniu klientów końcowych, firma JSP nieustannie przenosi jakość produktów na nowy lepszy poziom, projektując wysoce innowacyjne ŚOI, które działają na najwyższym poziomie nawet w ekstremalnych warunkach na całym świecie. 

Jest nam bardzo miło, że po raz kolejny przedstawiciele firmy JSP pojawią się na Warsztatach BHP a podczas tegorocznego spotkania nasz PARTNER przeprowadzi szkolenie na temat doboru odpowiednich ochron dróg oddechowych.  

Podczas szkolenia uczestnicy spotkania będą mieli możliwość samodzielnego przetestowania szczelności półmasek ochronnych na urządzeniu nowej generacji Portacount. Poszerzą również wiedzę na temat półmasek: jak je zakładać i użytkować, jak sprawdzać czy używane półmaski zapewniają właściwą ochronę, a kiedy należy zapewnić wymianę używanych akcesoriów. 

To nie wszystko co czeka naszych gości na Warsztatach BHP!


Firma JSP podzieli się nowościami na temat nowej oferty produktów z zakresu ochrony dróg oddechowych oraz przybliży wiele przydatnych rozwiązań, które z pewnością przysłużą się w codziennej pracy. 

Nie ma na co czekać!!!


Zapisy na Warsztaty BHP: marketing@prosave.pl lub na stronie https://warsztaty.prosave.pl 

--------------------------------------------------- 

#JSP #Prosave #ProsaveAcademy #ochronaukładuoddechowego #ochronagłowy #bezpieczeństwoihigienapracy #warsztatybhp20206156e7bb23bca54e7283c5030ece55d22598b681213796efc08d078b460572fc