Artykuły

Partner 10 edycji Warsztatów BHP - Lakeland

Data publikacji: 28.07.2020

Lakeland


Niezmiernie cieszymy się, że możemy powitać kolejnego, piątego już PARTNERA 1️0 edycji Warsztatów BHP 2020!


Firma Lakeland Industries, Inc. jest brytyjską spółką wywodzącą się z amerykańskiego Lakeland Industries Inc. Firma specjalizuje się w produkcji odzieży dla ochrony przed niebezpiecznymi substancjami chemicznymi, płomieniem oraz ciepłem.

Może pochwalić się szeroką ofertą kombinezonów, począwszy od lekkich modeli przeciwpyłowych, przez ochronę przed ochlapaniem i kontaktem ze szkodliwymi substancjami chemicznymi, jak i tych o właściwościach trudnopalnych, a nawet na izolujących- gazoszczelnych kończąc.

Firma Lakeland Industries Europe Ltd będąc liderem w zakresie projektowania innowacji, zawsze przy wprowadzaniu nowych produktów dąży do uzyskania równowagi między zapewnieniem użytkownikowi coraz lepszej ochrony a dostarczeniem samego komfortu noszenia i użytkowania produktu.

Nasz partner słynie z jakości, która jest pochodną wieloletniego doświadczenia oraz wiedzy producenta, co pozwala mu wspierać najbardziej wymagające stanowiska pracy gdzie ostatnią linią ochrony życia i zdrowia użytkowników jest odzież ochronna.

Cieszymy się że to właśnie oni podczas Warsztatów BHP przybliżą nam zagadnienia dotyczące odzieży ochronnej i wielu innych zagadnień związanych z tematem szkolenia jakim jest: „Kombinezony ochronne - wszystko co powinniśmy wiedzieć przy procesie optymalnego doboru, jak porównać dostępne warianty oraz praktyczne porady dotyczące użytkowania”.

Nie możemy się doczekać! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Warsztatach Zapisy na Warsztaty BHP: marketing@prosave.pl lub na stronie https://warsztaty.prosave.pl

---------------------------------------------------

#Lakeland #Prosave #ProsaveAcademy #Kombinezonyochronne #warsztatybhp2020c36d1d8b8fafd7a6799b6bed9e81aeb53782c0b60b65c8853376dd41baadb066