Artykuły

Partner 10 edycji Warsztatów BHP - Protekt

Data publikacji: 20.07.2020

Protekt


Z radością prezentujemy kolejnego PARTNERA 10 edycji Warsztatów BHP 2020!


Protekt to firma z blisko 30 letnim doświadczeniem i 100 % polskim kapitałem.

Od momentu wejścia na rynek Protekt nieustannie stawia na rozwój i innowację. Wsłuchuje się w potrzeby swoich klientów i chętnie dzieli się wiedzą poprzez szkolenia czy konferencje tematyczne. 

Dzięki temu buduje długotrwałe relacje z partnerami
i przyczynia się do podnoszenia świadomości z zakresu bezpieczeństwa pracy na wysokości. 

Urządzenia i systemy produkowane przez firmę PROTEKT zapewniają bezpieczeństwo pracy w warunkach, w których występuje niebezpieczeństwo upadku z wysokości.
Sprzęt stosowany jest w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych oraz w ratownictwie. Dodatkowym atutem jest fakt, że firma oferuje zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości – szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne.
Szczególną wagę przywiązuje do wygody użytkowania i niezawodności urządzeń, starając się jak najlepiej dostosować do rosnących wymagań odbiorców.

Wszystkie wyroby firmy PROTEKT posiadają europejskie certyfikaty CE – UE zgodne z aktualnymi normami.

Temat jaki zostanie poruszony na tegorocznych Warsztatach BHP to: "Prawidłowe użytkowanie sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości - punkty kotwiczenia". Przedstawiciel Protekt wyjaśni uczestnikom spotkania zasady prawidłowego wykonywania prac na wysokości, doboru sprzętu oraz ich użytkowania.
 W szczególności zostaną wskazane rozwiązania punktów kotwiczących zarówno stałych (systemy kotwiczące i punkty) jak i przenośnych (mobilne systemy kotwiczące
i punkty), stosowane na różnych stanowiskach przy pracach na wysokości 

Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w Warsztatach BHP!

Zapisy na Warsztaty BHP: marketing@prosave.pla0a21aa55f93b959ec178977b30beb696a52c6dfdd156ca46110872fa78e70b7