Artykuły

Perspektywa 2021 wg. Prosave.pl

Data publikacji: 01.02.2021

Dopiero co pożegnaliśmy rok 2020 i podsumowaliśmy co wydarzyło się w Prosave.pl a działo się naprawdę dużo i z wielu dokonań jesteśmy bardzo dumni a tu zapukał już kolejny, nowy 2021 rok.

Poprzedni rok jaki był globalnie, wszyscy widzą. Nie trzeba wracać już do przeszłości, ale paradoksalnie rok 2021 też jest już z założenia inny, dziwny. Dlaczego?

Mimo, iż wiemy więcej, albo wydaje nam się że więcej wiemy o pandemii COVID19, walczymy z nią, mamy szczepionki… to niezwykle trudno jest kreślić przyszłość, bo ona jest obciążona dużą dozą niepewności. Wiele jest niewiadomych. Postaramy się jednak nakreślić przyszłość Prosave.pl w 2021.

Nasze plany opierają się na założeniu, że pierwsza połowa roku 2021 to czas jeszcze pandemiczny. Spodziewamy się w dalszym ciągu zwiększonego popytu na towary jednorazowe, które nazywamy ”covidowymi”. Sytuacja w przemyśle w naszej ocenie nie zmieni się zbytnio, czyli pozostaniemy w pewnym trendzie bocznym, czyli nic lepiej nic gorzej, z powodu niepewnej sytuacji globalnej na rynkach i niskiej skłonności do inwestycji a także ograniczonej konsumpcji.

Ożywienia spodziewamy się w okresie wakacyjnym, licząc na to, że ostatecznie pandemia zostanie przyhamowana i na bazie ogólnego optymizmu rynek ruszy do przodu.

Pierwsza połowa roku 2021 będzie dla nas jeszcze trudna z jednego powodu - rosnących cen surowców, płac, transportu. Niespotykane dotychczas poziomy frachtów z kierunku dalekowschodniego mają „rujnujący” wpływ na rentowność sprzedaży.

Niewątpliwie przed nami wiele wyzwań w nadchodzącym czasie a plany sprzedażowe bardzo, bardzo ambitne! Nie będziemy jednak siedzieć bezczynnie!

W naszych planach intensywne działania marketingowe i sprzedażowe!

Planujemy już w lutym 2021 rozpocząć cykl comiesięcznych webinarium dla naszych klientów z ciekawą tematyką.

Intensywne działania mailingowe to również narzędzie dotarcia do klientów. Program mailingowy dotyczyć będzie m.in.: vendingu przemysłowego, który aktualnie dynamicznie się rozwija, Outsourcingu BHP, naszego programu MOR, który ciągle rozbudowujemy o nowe funkcjonalności oraz nowych produktów.

W planach mamy wprowadzenie również nowej linii obuwia ochronnego, która uzupełni naszą szeroką ofertę o ciekawe modele butów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Planujemy też poszerzenie oferty odzieży włoskiej firmy Payper o nowe modele, dostępne stale na magazynie.

W obszarze produkcji odzieży ochronnej naszej szwalni, opracujemy nową kolekcję odzieży Multinorm o nowoczesnym designie i w konkurencyjnych cenach.

Już na wiosnę zaczynamy organizację jesiennej sesji Warsztatów BHP. Wierzymy, że począwszy od września 2021 będziemy mogli spotykać się z naszymi klientami twarzą w twarz. Utrzymujemy formułę spotkań w Multikinach w całej Polsce, bo wg. nas nowa formuła sprawdziła się w tych czasach.

Będzie się działo w Prosave.pl! Tym samym zachęcam wszystkich do śledzenia naszych działań na rynku oraz obserwowania nas na profilach społecznościowych.

Wojciech Respondek, Prezes Zarządu Prosave.pl

prosave

bd63e188e0f5d3216a440a9c3720a2067b1b132d540b64b5456fb56d4bf59944