Artykuły

Podsumowanie 2018 roku

Data publikacji: 07.01.2018

Kolejne 365 dni za nami! Jaki był 2018 rok dla Prosave.pl? Był to dla nas szczególny czas, pełen sukcesów i ciekawych wyzwań.

Niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń było 20-lecie firmy Prosave.pl !

To już 20 lat, kiedy dbamy o bezpieczeństwo ludzi podczas pracy! Zdobyte doświadczenie oraz wiedza dają nam poczucie pełnego profesjonalizmu w tym co robimy.

Nasz zespół liczy obecnie 130 osób. Liczba ta stale rośnie. Stawiamy na profesjonalistów, dla których codzienność to przede wszystkim indywidualna praca z Klientami. Bardzo dobrze również realizujemy duże projekty, które wymagają pracy zespołowej. Stwarzamy dogodne warunki, aby w strukturach firmy odnalazł się każdy, kto poprzez zaangażowanie w swoją pracę chce realizować misję Prosave.pl.

Od kilku lat z powodzeniem wprowadzamy usługę outsourcingu BHP w oparciu o nasz autorski program informatyczny MOR oraz urządzenia vendingowe. Oferujemy usługę prania i serwisowania odzieży, we współpracy z naszymi sprawdzonymi Partnerami. Tworzymy nowe produkty, które dystrybuujemy pod własnymi markami: JobWear, JobSafe, JobWeld oraz JobFood.

Każdego dnia zdobywamy nowych Klientów, którzy pracują z nami długie lata. Dążymy do tego, aby stać się liderem w Polsce w zakresie dystrybucji artykułów BHP. Wyznaczony cel chcemy osiągnąć przez dostarczanie tylko i wyłącznie jakościowych produktów, wspartych wiedzą i naszym doświadczeniem, zgodnie z naszym zawodowym motto „Życie chronione wiedzą”.

Podsumowanie 2018 roku

Podsumowanie 2018 roku

Nowa siedziba Prosave.pl – Polna 127 w Toruniu.

Budowa naszej nowej siedziby trwała rok. To nowoczesny kompleks biurowo - magazynowy przy ul. Polnej 127 w Toruniu. W salonie sprzedaży, który ma 200 m2 można znaleźć pełen asortyment artykułów BHP. Dodatkowo na I piętrze znajdują się biura zarządu oraz wszystkie działy naszej firmy i sala konferencyjna. Z tyłu budynku jest magazyn pionowego składowania oraz profesjonalna szwalnia, w której powstają nasze ubrania m.in. marka JobWear. Możemy się pochwalić, że posiadamy jedyny w Toruniu Outlet BHP, w którym jest wszystko, aby zabezpieczyć siebie i swoich pracowników podczas pracy.

Otwarcie naszej nowej siedziby przy ul. Polnej 127 w Toruniu miało miejsce 15 czerwca 2018 roku i połączyliśmy to wydarzenie z oficjalnymi obchodami 20-lecia działalności Prosave.pl. Na uroczystości pojawił się Prezydent Miasta Michał Zaleski, który w swoim przemówieniu gratulował nam sukcesów i chwalił całą inwestycję. Prezydent wręczył nam także upominek – obraz z wizerunkiem toruńskiego ratusza. W części oficjalnej zaplanowane było zwiedzanie biurowca oraz części magazynowej i szwalni. Dużym zainteresowaniem cieszył się również pokaz mody autorskiej kolekcji JobWear. Szyta w naszym Zakładzie Produkcyjnym odzież została zaprezentowana tuż przed Outletem BHP. Zgromadzeni goście mogli wówczas posłuchać opisów zawierających specyfikację prezentowanej odzieży. Pokaz mody stanowił zakończenie pierwszej części uroczystości. W drugiej części, goście zostali zaproszeni na uroczystą kolację do Pałacu Romantycznego w Turznie. Po oficjalnym przemowach i podziękowaniach pokazaliśmy naszym gościom najnowszy film promocyjny o firmie Prosave.pl .

Podsumowanie 2018 roku

Podsumowanie 2018 roku

Podsumowanie 2018 roku

Podsumowanie 2018 roku

SAWO 2018 – udział w targach oraz zdobycie złotego medalu MTP

SAWO 2018 - czyli Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa. Podczas tegorocznych targów na naszym stoisku można było osobiście przetestować system MOR oraz bezpłatnie skonsultować się z naszymi specjalistami i twórcami programu.
Podczas SAWO 2018 Program MOR otrzymał prestiżową nagrodą - Złoty Medal MTP! Nagroda ta jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości! SAWO2018 zakończyliśmy sukcesem, z prestiżowym wyróżnieniem oraz poczuciem, że dzięki temu spotkaniu będziemy mogli jeszcze lepiej odpowiadać na oczekiwania i zmieniające się potrzeby naszych klientów w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. To był bardzo ważny i owocny czas!

Podsumowanie 2018 roku

Podsumowanie 2018 roku

Podsumowanie 2018 roku

Warsztaty BHP 2018

Jesienią odbyła się III edycja Warsztatów BHP, które organizowaliśmy wraz z naszymi partnerami handlowymi: PPO, JSP, Ansell, Atlas, 3M oraz U-Power. Kolejna edycja to nasz wielki sukces. Gościliśmy w czterech miastach Polski: w Katowicach, Bydgoszczy, Poznaniu oraz w Warszawie. Tegoroczny cykl szkoleń cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko przedstawicieli pionu BHP, ale również działu zakupów, czy właścicieli firm, którzy chcieli się dowiedzieć wszystkiego na temat obniżania kosztów zakupów ŚOI i poznać najnowsze trendy BHP. Na salach wykładowych oraz podczas prezentacji produktów zgromadziliśmy ponad 400 osób.

Podsumowanie 2018 roku Podsumowanie 2018 roku
Podsumowanie 2018 roku Podsumowanie 2018 roku

Pancerniki

We wrześniu 2017 roku do toruńskiego Ogrodu Zoobotaniczego z naszym udziałem przyjechał z Kopenhagi Bolita południowy, zwany pancernikiem. W lutym 2018 roku ogłosiliśmy konkurs na imię dla naszego Pancernika. Ostatecznie po burzliwych obradach wybrano imię: Gustlik. Radości nie było końca, gdy dowiedzieliśmy się, że już tej jesieni przyjedzie z Opola nowa współtowarzyszka Gustlika! Otrzymała piękne imię – Honoratka. Od tej pory są szczęśliwe i cieszą się swoim towarzystwem.

Podsumowanie 2018 roku

Udział i sponsoring licznych imprez sportowych oraz akcji społecznych i charytatywnych

Firma Prosave.pl często bierze udział w różnego rodzaju wydarzeniach sportowych, promując zdrowy styl życia oraz aktywność fizyczną.

Podczas Mistrzostw Polski w Łyżwiarstwie Synchronicznym w Toruniu, zadbaliśmy o to, aby zespołowi Team Le Soleil było ciepło – zaprojektowaliśmy i uszyliśmy dla łyżwiarek kurtki. Dziewczyny zdobyły dwa złote i jeden brązowy medal.

Lukasz Borkowski z firmy Veolia Energia Polska S.A. podjął wyzwanie – ekstremalny bieg po wydmach – Runmageddon Sahara Maroko. Jesteśmy dumni, że możemy sponsorować takie przedsięwzięcie.

Podsumowanie 2018 roku Podsumowanie 2018 roku

26 maja 2018 roku wystartowała kolejna edycja zawodów Triathlon Energy!

W tym roku mieliśmy swój udział podczas wydarzenia a mianowicie wyposażyliśmy ekipę techniczną w komfortową odzież i obuwie a zawodników wspieraliśmy na trasie. Zawody Triathlon Energy odbyły się w 6 miastach Polski: w Gniewinie, Starogardzie Gdańskim, Lidzbarku Welskim, Bełchatowie, Chełmży i Mrągowie.

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć podczas zawodów w Chełmży! Nasza sztafeta zajęła 6 miejsce, osiągając wyniki: pływanie: 00:10:53, jazda na rowerze: 00:47:08, bieganie: 00:31:39, czas końcowy - 01:31:56. Fantastycznie wypadli zawodnicy indywidualni, którzy debiutując ukończyli zmagania z czasami: 01:37:41 i 01:44:00 ! To nasz wspólny sportowy sukces, z którego jesteśmy niezwykle dumni! Nie możemy się doczekać kolejnych startów i już myślimy o zawodach w przyszłym roku.

Podsumowanie 2018 roku

Podsumowanie 2018 roku

Bieg Mikołajów

W tym roku również drużyna Prosave.pl pobiegła w Półmaratonie Świętych Mikołajów. Nasi zawodnicy pobiegli na dystansie 5 i 10 km i zajęli 4, 22, 24 i 48 miejsce w kategoriach wiekowych i ukończyli bieg z bardzo dobrym czasem. Spisali się na medal, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Podsumowanie 2018 roku

Pod koniec roku, 13 grudnia wzięliśmy udział w wydarzeniu „Dobrze Cię widzieć”, które organizowała fundacja Narodowy Dzień Życia w ramach ogólnopolskiego projektu „Bezpieczna droga”. Celem spotkania było przypomnienie dzieciom zasad bezpieczeństwa, jak poruszać się po drodze oraz jak ważne są elementy odblaskowe. Dzieci otrzymały od nas kamizelki odblaskowe, z których bardzo się ucieszyły.

Podsumowanie 2018 roku Podsumowanie 2018 roku

Podsumowanie 2018 roku

Podsumowując: rok 2018 był dla Prosave.pl znakomity!

Ten sukces osiągnęliśmy przede wszystkim dzięki ludziom, którzy tworzą Prosave.pl. To ich zaangażowanie, determinacja i dążenie do celu przynoszą tak dobre efekty. Nasze marki oraz nasza firma cieszy się coraz większym uznaniem wśród klientów!

Oby był jeszcze lepszy od minionego 2018!

 

d226103431b97bcbb33436988be6f61029736b3311d3f41308e4d1c307c5cc70