Jak upłynął 2021 rok w Prosave.pl?

Jak co roku, pragniemy podzielić się z Państwem krótkim podsumowaniem minionego czasu. Piszemy tutaj o naszych inicjatywach sprzedażowych, promocyjnych i społecznych, aby przybliżyć Państwu naszą Firmę i to, jakimi jesteśmy ludźmi. Okazujemy również wdzięczność za wszystko, czego udało się nam dokonać, pokorę wobec zdarzeń losowych, które – de facto – pozwoliły nam się rozwinąć i wykształcić mechanizmy adaptacyjne, oraz wyciągamy wnioski na przyszłość.

Styczeń 2021

Nowy rok, nowy początek, a wraz z nim nadzieja na powrót do normalności – rzeczywistości i możliwości sprzed pandemii. Szybko jednak przekonujemy się, że wirus zostaje z nami na kolejny rok. Dzięki wypracowanym rozwiązaniom w roku poprzednim, poziom lęku jaki odczuwamy jest znacznie niższy. Towarzyszy nam optymistyczne nastawienie – wiemy bowiem, że stanowimy zgrany zespół, jesteśmy elastyczni i jeśli będzie trzeba – poradzimy sobie z kolejnymi wyzwaniami. Sprzedaż w tym miesiącu była na bardzo wysokim poziomie, co niewątpliwie nastraja nas optymistycznie na resztę roku!

image

Wprowadziliśmy również najnowszą wersję naszego innowacyjnego programu MOR, który służy do zarządzania magazynem outsourcingu BHP. To miesiąc w którym prowadziliśmy na naszej stronie internetowej szereg promocji, do których skorzystania uprawniały kody rabatowe. Wraz z końcem miesiąca zaangażowaliśmy się – we współpracy z żużlowcami Klubu Sportowego Toruń(https://speedway.torun.pl/) – w zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Udało nam się zasilić skarbonkę WOŚP o kolejne cenne złotówki :blush:.

Luty 2021

W lutym kontynuowaliśmy politykę rabatową w E-sklepie Prosave – w każdym tygodniu przychodziliśmy do Państwa z nową promocją. Postanowiliśmy też odpowiedzieć na potrzebę bezpośredniego kontaktu naszych klientów – zapadła decyzja o przeprowadzeniu bezpłatnego webinarium. Ograniczenia w kontaktach osobistych z naszymi Klientami były maksymalne, stąd idea spotkania on-line. Coraz więcej spraw załatwiamy zdalnie! Pełni nadziei i ciekawości oczekiwaliśmy na marzec, aby móc zweryfikować jak taka forma spotkań edukacyjnych zostanie przyjęta. image

Marzec 2021

To w marcu odbyło się pierwsze bezpłatne webinarium w historii Prosave.pl, które cieszyło się większym zainteresowaniem niż moglibyśmy przypuszczać. Był to nasz mały sukces – zostały zaplanowane kolejne spotkania online. Na webinarium firma Ansell odpowiedziała na pytanie „Ile kosztuje rękawica ochronna' oraz przedstawiła możliwości oszczędzania. Ponadto promowaliśmy ulepszone Rękawice HyFlex® 11-840 od Ansell, bowiem nic tak sobie nie cenimy jak najlepszą jakość, ochronę i bezpieczeństwo pracowników, które zapewniają nasi wieloletni dostawcy.

image

Kwiecień 2021

Ten miesiąc upływa nam pod znakiem współpracy z firmą 3M wraz z którą uprawniliśmy klientów zakupujących wkładki do uszu do odbioru dyspensera umożliwiającego łatwą dystrybucję zatyczek dousznych. Ponadto 3M wyszedł z inicjatywą przyjęcia i utylizacji starych, zużytych osłon spawalniczych premiując swego rodzaju recykling atrakcyjną zniżką na nowe osłony. Kończy się również mega promocja na hełmy G3000 Solaris, która niewątpliwie okazała się wielkim sukcesem sprzedażowym!

image

Maj 2021

W maju po raz drugi spotykamy się na webinarium. Tym razem wraz z firmą 3M odpowiadamy dlaczego warto stosować hełm ochronny. Z naszym drugim wiodącym dostawcą PPE i globalnym graczem – firmą Honeywell – przygotowaliśmy promocję na ochronę słuchu. Promocja obejmowała nauszniki Howard Leight VeriShield VS110, VS120 oraz VS130 i obowiązywała przez cały maj i czerwiec. Te bardzo innowacyjne nauszniki znalazły wielu nowych użytkowników.

image

Czerwiec 2021

Jak co roku, nie zabrakło atrakcji z okazji dnia dziecka 😉. Tym razem musieli Państwo zmierzyć się z rebusem, którego rozwiązaniem było jedno z naszych naczelnych haseł – bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Przeprowadziliśmy trzecie – i w 2021 roku ostatnie – webinarium na którym wystąpiła firma Atlas, zabierając Państwa na wirtualny spacer po najnowocześniejszej fabryce obuwia ochronnego. Mieliśmy również przyjemność wspierać X Ogólnopolski Memoriał w Tenisie Stołowym im. Jarosława Maćkowiaka, gdzie pojawiliśmy się nie tylko w charakterze sponsora, ale i kibica, bowiem wytrwale dopingowaliśmy zawodników. W czerwcu namawialiśmy do zadbania o najlepszą ochronę dróg oddechowych promując Maskę Elipse® Integra z filtropochłaniaczami Hespa™ ABE1P3, której producentem jest firma GVS

image

Lipiec 2021

W lipcu oficjalnie ogłosiliśmy to, nad czym systematycznie pracowaliśmy już od kilku miesięcy – przedstawiliśmy terminy spotkań w ramach kolejnej – już 11! – edycji Warsztatów BHP. Jak w latach ubiegłych, na wydarzenie zaprosiliśmy pracowników służb BHP, działów zakupów, utrzymania ruchu, oraz wszystkich tych, którzy wykonują pracę o podwyższonym ryzyku i cenią sobie bezpieczeństwo. W drugiej połowie miesiąca rozpoczęliśmy kampanię informacyjną, w której prezentowaliśmy sylwetki naszych tegorocznych partnerów Warsztatów BHP. Wydarzenia plenerowe o charakterze sportowym to inicjatywy, które bardzo chętnie wspieramy. Była ku temu okazja również w lipcu. Prosave.pl był, kibicował, przekazał upominki na V Memoriale im. Eugeniusza Krzyżanowskiego w Piłce Siatkowej w Świeciu. To również w lipcu podzieliliśmy się radosną nowiną – w Toruńskim Ogrodzie Zoobotanicznym powiększyła się rodzinka pancerników, której jesteśmy patronem. Z tej okazji na naszym profilu Facebookowym ogłosiliśmy konkurs na imię dla małego pancernika, a także odwiedziliśmy rodzinkę z upominkiem, zapewniając ją o Państwa ogromnej sympatii 😊 Z końcem lipca wybraliśmy zwycięskie imię. Nasz najmłodszy podopieczny – w drodze demokratycznego głosowania komisji konkursowej – został nazwany Gromek.

image

Sierpień 2021

Sierpień to miesiąc, w którym kontynuowaliśmy kampanię informacyjną, stawiając sobie za cel rzetelne zaprezentowanie naszych partnerów i tym samym wykazanie, że warto być z nami na 11 edycji Warsztatów BHP. W dziale marketingu był to bardzo pracowity, lecz niezwykle satysfakcjonujący czas. Mnóstwo wyzwań organizacyjnych i logistycznych, którym udało nam się sprostać.

image

Wrzesień 2021

Wrzesień rozpoczęliśmy promocją dla naszych klientów, którą zorganizowaliśmy we współpracy z firmą 3M. Każdy zakup ochronników słuchu za kwotę min. 2 500 PLN premiowaliśmy smartwatchem Xiaomi Mi Watch gratis! We wrześniu dotarły do nas radosne wieści – załoga kapitana Jerzego Brezdenia na jachcie „Hadar”, którą mieliśmy przyjemność wyposażyć w odzież od Prosave.pl do zadań specjalnych, wystąpiła na Mistrzostwach Świata ORC w Tallinie, a także zdobyła brązowy medal na Morskich Żeglarskich Mistrzostwach Polski w Gdańsku. 15 września wystartowaliśmy z naszym największym i najważniejszym projektem, do którego przygotowywaliśmy się przez ostatnie miesiące. Spotkania zorganizowaliśmy z zachowaniem reżimu sanitarnego w sieci kin, dbając przy tym o wyposażenie każdego uczestnika w ŚOI. Pierwsze spotkanie w ramach Warsztatów BHP 2021 odbyło się w Katowicach, kolejne we Wrocławiu. Tydzień później byliśmy już w Poznaniu oraz w Łodzi. Zaprezentowaliśmy również odzież roboczą MARK The Helper wyróżniającą się niezwykłą wytrzymałością dzięki wykonaniu ze wzmocnionych przędz i przeznaczoną do prania przemysłowego, która Prosave.pl razem z firmą Promostars wprowadza na rynek.

image

Październik 2021

W październiku realizowaliśmy cele zdefiniowane w ramach cyklu Warsztatów BHP. Kontynuowaliśmy swoją misję – którą jest edukowanie i wskazywanie najlepszych rozwiązań w branży BHP – odwiedzając kolejne miasta Polski. Bydgoszcz, Warszawa, Szczecin i – ostatni przystanek – Gdańsk. Wraz z końcem miesiąca wyłoniliśmy laureatów loterii „Wygraj voucher na produkty 3M lub dwudniowy wyjazd do fabryki Atlas – obuwie ochronne w Dortmundzie”. Wsparliśmy również finansowo zespół hokeja na trawie – KS POMORZANIN Toruń, który wziął udział w zawodach Eurohockey Club Trophy 2021 odbywających się we Wiedniu.

image

Listopad 2021

Listopad to miesiąc podsumowań – dokonaliśmy podsumowania efektów naszej pracy w 11. edycji Warsztatów BHP. Utwierdziliśmy się w przekonaniu, że bezpośredni kontakt z Państwem jest dla nas najwyższą wartością. W 2021 roku nasze Warsztaty odwiedziło prawie 500 osób, co napawa nas dumą i świadczy o wysokiej jakości organizowanych przez nas spotkań. I my „świętowaliśmy” Black Friday, przygotowując dla Państwa atrakcyjną obniżkę cen. Listopad był również czasem intensywnej pracy działu sprzedaży. Podpisaliśmy kolejne umowy na realizację usługi Outsourcing BHP(Outsourcing - Prosave.pl) z nowymi partnerami handlowymi.

image

Grudzień 2021

Wraz z początkiem miesiąca nasi pracownicy odbyli szereg szkoleń pozwalających na jeszcze lepsze zdefiniowanie i odpowiedzenie na potrzeby naszych klientów. Udało się reaktywować Prosave Sport Team! Reprezentujący naszą firmę Mikołaje przebiegli dystans 5 km w Festiwalu Biegów Świętych Mikołajów To w grudniu miało miejsce zwieńczenie inicjatywy społecznej, w której przekazaliśmy do użytku publicznego defibrylator. Urządzenie zostało zamontowane na budynku naszej Firmy w Toruniu przy Polnej 127 i jest cały czas gotowe, by ratować zagrożone życie ludzkie! Rok zakończyliśmy wizytą u Pancerników, którym wręczyliśmy świąteczne prezenty 😊

Pełni optymizm i zapału przystępujemy do realizacji celów zdefiniowanych na rok 2022. Wierzymy, że nasze zaangażowanie pozwoli nam utrzymać z Państwem życzliwe i satysfakcjonujące relacje.

ebbe2f05552cbfcd182770ad54859ea87149fbcf40f21d2d1e242769fc1e6d4e