Artykuły

Słów kilka o Warsztatach BHP 2021.

Data publikacji: 02.11.2020

Cykl spotkań w ramach Warsztatów BHP 2021 dobiegł końca. Niezwykle wdzięczni i usatysfakcjonowani chcielibyśmy dokonać krótkiego podsumowania tegorocznej edycji.

Świat nadal nie powrócił do stanu sprzed 2020 roku, lecz wszyscy zaadoptowaliśmy się do nowych warunków - w miarę upływu czasu nauczyliśmy się odnajdywać w nowych realiach – dzielonych z wirusem. Pamiętając ubiegłoroczny sukces, śledząc dane liczbowe przeprowadzonych szczepień, a także mając wypracowany schemat postępowania sprawdzający się w pandemicznej rzeczywistości, ani przez chwilę nie zastanawialiśmy się, czy podjąć ryzyko organizacji warsztatów w roku 2021. Zaprosiliśmy Państwa na spotkania w 8 miastach: Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź, Bydgoszcz, Warszawa, Szczecin, Gdańsk.

O ile rezerwacje i ustalenia z Multikino Polska dokonane zostały dużo wcześniej – bo już w kwietniu – tak z resztą przygotowań musieliśmy poczekać do lipca. To właśnie wtedy rozpoczął się bardzo pracowity, lecz niezwykle satysfakcjonujący czas w dziale marketingu. Wysyłka zaproszeń, kampanie informacyjne, mailingi, kontakt z partnerami warsztatów celem przekazania informacji organizacyjnych – to tylko nieliczne z zadań, których dopełniałyśmy przez dwa miesiące.

Przygotowania zakończyły się powodzeniem, zatem - zwarci i gotowi - wyruszyliśmy na Warsztaty BHP 2021.

Mając na uwadze bezpieczeństwo nas wszystkich, cykl spotkań odbył się z poszanowaniem obowiązujących zasad reżimu sanitarnego. Oprócz zorganizowania warsztatów w kinie, gdzie dostępna nam przestrzeń umożliwiała zachowanie dystansu, wyposażyliśmy torby dla uczestników w środki ochrony indywidualnej. Dodatkowo, co dwa metry ustawione były preparaty do dezynfekcji rąk.

Warsztaty zachowały formułę, z jakiej jesteśmy Państwu znani. Wraz z naszymi Partnerami, dzieliliśmy się wiedzą z zakresu najnowszych rozwiązań w branży BHP, a także przygotowaliśmy stoły demonstracyjne, by każdy z uczestników mógł sprawdzić ŚOI w praktyce. Ponadto wyszliśmy do Państwa z propozycją wdrożenia programu MOR, który zapewnia kompleksowy outsorcing BHP, optymalizujący koszty w przedsiębiorstwach.

Dane, jakie udało nam się zebrać, jasno wskazują, że zaadoptowaliśmy się do życia z wirusem. Liczba osób, która wzięła udział w Warsztatach BHP 2021, niemal osiągnęła liczebność grupy na którą składały się osoby obecne na warsztatach przed pandemią. To pozwala nam optymistycznie sądzić, że w „normalnych” warunkach byłoby nas jeszcze więcej, oraz że mamy szansę to osiągnąć w kolejnych edycjach.

Frekwencja osiągnęła wielkość rzędu 78-85% (stosunek osób, które potwierdziły uczestnictwo i były obecne do osób, które potwierdziły przybycie, lecz ostatecznie nie dotarły). Dane, o których mowa, znajdują się na wykresach poniżej.

Dziękujemy za obecność i zaangażowanie. Niezmiernie miło nam, że zechcieli Państwo dzielić z nami swój czas. Pragniemy zaznaczyć, że każde ze spotkań, każda z rozmów stanowi dla nas źródło cennych informacji, inspiruje nas, pozwala wyciągać wnioski i identyfikować potrzeby w branżach przez Państwa reprezentowanych. To właśnie te rozmowy sprawiają, że się rozwijamy i rośniemy w siłę. Dziękujemy za tak przyjazną atmosferę, która towarzyszyła warsztatom – to zasługa ludzi, którzy je tworzyli.

Podziękowania składamy również na ręce naszych niezawodnych, wieloletnich partnerów. 3M, Atlas Obuwie Ochronne, JSP, Honeywell, Lebon, Ansell, PPO, Lakeland, SEKA, KASK, International Vending Machines (IVM Poland) - cieszymy się, że możemy współpracować z liderami branży BHP i wspólnie przyczyniać się do wzrostu bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu z Warsztatów BHP 2021😊

cfdf27bbc2796cad3431d94f533e870f668bb39e5df72c6af5e3134f8156dee1