Artykuły

Czym zajmuje się Prosave.pl w tych czasach?

Data publikacji: 25.03.2020

Szanowni Państwo,

Czas jest trudny. Żyjemy w stresie, w niepewności o przyszłość i w ograniczeniach, które dotychczas nas nie dotykały. Ale działamy, pracujemy z wielkim zaangażowaniem i wysiłkiem! Pracujemy po to, aby ograniczyć skutki sytuacji kryzysowej.

Wszystkie nasze działy w Firmie cały czas pracują! Nasz Zakład Produkcyjny - Szwalnia, cały czas pracuje!

My w Prosave.pl aktualnie skupiamy się nad zabezpieczeniem naszych Klientów, z którymi współpracujemy.

To ich bezpieczeństwo od zawsze jest naszym priorytetem a w tym czasie słowo PRIORYTET szczególnie nabiera dużego znaczenia. Naszym celem jest zabezpieczyć naszych Kontrahentów w te wszystkie niezbędne ochrony, które są Im nieodzowne by kontynuować swoją działalność. Oni przecież, będąc firmami produkcyjnymi z różnych branż, również przemysłu spożywczego, nie mogą przestać produkować tylko dlatego, że nie będą mogli zabezpieczyć swoich pracowników!

My jako dostawca tych ochron musimy dać radę. To nasz cel i misja!

W związku z tym jeszcze intensywnej współpracujemy z naszymi dostawcami. Szukamy towaru wszędzie, sprowadzamy towar zewsząd, kupujemy by dostarczyć go naszym Klientom.

Oczywiście w miarę możliwości zaopatrujemy Klientów indywidualnych, którzy w tym czasie "przychodzą" do nas z Internetu, czy odwiedzają nasz Outlet BHP w Toruniu. Przykro nam jest, że nie możemy wszystkich zaopatrzyć w to co aktualnie potrzebują, ale sytuacja jest naprawdę bardzo trudna.

Pomagamy również w miarę możliwości szpitalom, organom samorządowym i państwowym, wysyłając do nich ŚOI takie jak maseczki, kombinezony, czy rękawice...

Dbamy też o naszych Pracowników, rzecz jasna. Wyposażyliśmy Pracowników w maseczki i żele antybakteryjne a nasze Panie ze szwalni zaczęliśmy dowozić do pracy transportem firmowym, aby nie były narażone bezpośrednio poruszając się transportem publicznym.

Musimy w tym czasie wszyscy szczególnie się zmobilizować. Dobrze zorganizować Firmę po to, aby funkcjonować i pomagać funkcjonować innym.

Teraz to nasze zadanie nadrzędne.


Wojciech Respondek, Prezes Prosave.pl

Wojciech Respondek - Prezes Prosave.pl

fb20725b9b4a10accd12933024158a64ed04af3fb068c9b7afadf91a49aee699