Szwalnia i znakowanie odzieży

Uszyjemy dla Ciebie na miarę!

JobWeargerber logo

Dział Produkcji Prosave.pl to wysoka jakość dzięki nowoczesnym technologiom, najlepszym tkaninom oraz doświadczonym pracownikom.

Realizujemy różnorodne zamówienia, dostosowujemy każdy produkt do potrzeb i wymagań Klienta. Zawsze służymy fachowym doradztwem.

Szyjemy odzież roboczą i ochronną do każdego rodzaju pracy. Posiadamy w swojej kolekcji cała gamę ubrań certyfikowanych. Możemy ubrać pracowników wykonujących pracę w różnych warunkach, na rozmaitych stanowiskach, w każdej branży.

Podstawą przemysłu tekstylnego są tkaniny. Korzystamy z tkanin tylko najwyższej jakości od dostawców – m.in. Andropol, Klopman, TenCate, Carrington. Szyjemy z materiałów trudnopalnych, antyelektrostatycznych, o wysokiej widzialności, oleofobowych, a także z czystej 100% bawełny oraz wysokogatunkowej elanobawełny. W nici zaopatruje nas firma Coats, AMMAN, a w taśmy odblaskowe firma 3MTM. Do produkcji używamy również najlepszych dodatków.

Zatrudniamy ponad 40 wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych, którzy są wyspecjalizowani w produkcji odzieży roboczej i ochronnej. Zakład produkcyjny stanowi hala produkcyjna (prawie 300 m2), krojownia, wykańczalnia i prasowalnia. Posiadamy profesjonalny, nowoczesny Dział Projektu, w którym powstają nasze nowe modele, konstrukcje i rysunki kroju. Pracujemy na systemie CAD z firmy GERBER. Nasze produkty są kontrolowane na każdym etapie cyklu produkcyjnego, a także przez Dział Kontroli Jakości po zakończeniu produkcji.
Odzież Prosave.pl to gwarancja najwyższej jakości.

Dział Znakowania Odzieży Prosave.pl to doświadczona kadra drukarzy oraz hafciarzy, dzięki której oznakowania osiągają niezwykłą dokładność w dopasowaniu kolorów, zapewniając najwierniejsze odwzorowanie.

Poznaj produkty naszej marki JobWear
62e3ac5c4424b1027e43d717f61225461a462dadd4bb513a69f571a8595f8b89