Aktualności

Warsztaty BHP 2019- edycja wiosenna dobiegła końca! Data publikacji: 28.06.2019
Miło nam poinformować, że zakończyliśmy wiosenną edycją Warsztatów BHP 2019! Dzięki współpracy z naszymi partnerami: Ansell, IVM, Atlas, JSP, 3M, PROTEKT, GVS, PPO i SEKA udało nam się zrealizować kolejny cykl szkoleń.
Czytaj więcej


To już 1 rok na Polnej 127! Data publikacji: 16.06.2019
Wprowadzając się tutaj ponad 1 rok temu i obejmując we "władanie" komfortowe biura i Outlet BHP o pow. ponad 600 metrów kwadratowych, nowoczesną szwalnię i magazyn o powierzchni ponad 6000 tyś metrów wiedzieliśmy, że przed nami nowy rozdział w życiu Firmy. Nowe wyzwanie a powiedziałbym nawet więcej, Nowa Era!
Czytaj więcej


Bezpłatne warsztaty bhp dla pracowników służb bhp, działów zakupów, utrzymania ruchu i zainteresowanych!!! Data publikacji: 08.04.2019
Miło nam poinformować, że rusza kolejna edycja bezpłatnych WARSZTATÓW BHP 2019!!!
Od 9 lat organizujemy różnego rodzaju warsztaty, szkolenia i targi BHP. Podczas tych spotkań wymieniamy się doświadczeniami oraz poznajemy najnowsze rozwiązania w obszarze BHP!
Czytaj więcej


Nowy produkt od Prosave.pl!!! Woda BHP! Data publikacji: 21.03.2019
Mamy przyjemność poinformować, iż firma Prosave.pl wprowadziła do swojej oferty nowy produkt, jakim jest Woda BHP . Jest to wspólny projekt z polskim producentem wody mineralnej, który wydobywa wodę od kilkudziesięciu lat z własnego źródła na terenie gminy Iłża.
Czytaj więcej


Odzież do pracy w niskich temperaturach Data publikacji: 14.03.2019
Praca w niskich temperaturach to nie tylko praca na dworze w okresie zimowym, ale przede wszystkim praca w chłodniach i mroźniach, która obydwa się przez cały rok. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu oraz przystosowaniu do pracy, wykonywanie jej może być bardzo komfortowe.
Czytaj więcej


Międzynarodowy Dzień dla Ucha i Słuchu! Data publikacji: 30.01.2019
Codziennie nasze uszy narażone są na hałas o różnym natężeniu. Hałas jest czynnikiem szkodliwym, który uszkadza słuch oraz może doprowadzić do jego utraty. Dodatkowo może mieć wpływ na zmiany w funkcjonowaniu układu nerwowego, pokarmowego oraz zakłócenia wzroku.
Czytaj więcej


Dobrze cię widzieć Data publikacji: 30.01.2019
„Dobrze cię widzieć” to ogólnopolska kampania społeczna, która jest realizowana w ramach projektu „Bezpieczna droga”. Celem tego projektu jest poprawa bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, w szczególności dzieci i młodzieży. Organizatorem jest Fundacja Narodowego Dnia Życia.
Czytaj więcej


Praca w okresie zimowym na zewnątrz Data publikacji: 10.01.2018
Zima na dobre zagościła w Polsce. Towarzyszący jej śnieg i mróz może przynieść ze sobą problem dotyczący bezpieczeństwa i higieny pracy pracowników, którzy wykonują swoją pracę na świeżym powietrzu. W tym okresie często dochodzi do wypadków i odmrożeń rąk.
Czytaj więcej


Podsumowanie 2018 roku Data publikacji: 07.01.2018
Kolejne 365 dni za nami! Jaki był 2018 rok dla Prosave.pl? Był to dla nas szczególny czas, pełen sukcesów i ciekawych wyzwań.
Czytaj więcej


Widoczny i bezpieczny na drodze! Data publikacji: 20.11.2018
Od kilku tygodni mamy kalendarzową jesień. Dzień staje się coraz krótszy, szybko zapada zmierzch. Często wychodząc rano do pracy, czy do szkoły jest jeszcze ciemno. Tak samo wyglądają powroty. Wszystkim nam zależy, aby dotrzeć do celu bezpiecznie.
Czytaj więcej


Podsumowanie warsztatów BHP 2018 Data publikacji: 07.11.2018
Miło nam poinformować, iż III edycja Warsztatów BHP organizowanych przez Prosave.pl oraz naszych partnerów: PPO, JSP, Ansell, Atlas, 3M oraz U-Power dobiegła końca! Kolejna edycja to nasz wielki sukces!
Gościliśmy w czterech miastach Polski: w Katowicach, Bydgoszczy, Poznaniu oraz w Warszawie.
Czytaj więcej


Warsztaty BHP 2018 Data publikacji: 31.08.2018
Firma Prosave.pl po raz kolejny organizuje cykl bezpłatnych Warsztatów BHP. Już tej jesieni, w czterech miastach w Polsce odbędą się profesjonalne szkolenia, na których będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w obszarze BHP!
Czytaj więcej


JobFood Data publikacji: 03.08.2018
Dziś przedstawiamy Państwu ostatnią z naszych czterech marek własnych – JobFood. Jest to marka, którą sygnowane są produkty przeznaczone do przemysłu spożywczego. Specyfika tej branży i wymagania, jakie stawia HACCP (z ang. hazard analysis and critical control points, czyli analiza zagrożeń i krytyczne punkty kontroli) spowodowały, że postanowiliśmy wyodrębnić markę skierowaną do wszelkich firm związanych z produkcją czy przetwórstwem żywności.
Czytaj więcej


Nasz pancernik Data publikacji: 23.07.2018
Zapewne wielu z Was zastanawiało się, co oznacza znak graficzny w naszym logo? Znak ten symbolizuje pancernika – niewielkiego ssaka pochodzącego z Ameryki Południowej. Pancernik kulowaty (Tolypeutes tricinctus) nie bez przyczyny stał się symbolem naszej firmy. Wszystko zaczęło się od ma małej kropki ...
Czytaj więcej


JobWeld Data publikacji: 09.07.2018
Jednym z zawodów, w których występuje największe zagrożenie uszkodzenia dłoni, jest praca spawacza. Spawacz łączy elementy metalowe lub z tworzyw sztucznych, wykorzystując różne techniki. Każda metoda spawania wiąże się jednak z ryzykiem zetknięcia się z czynnikami niebezpiecznymi, takimi jak gaz, łuk elektryczny czy odpryski topiącego się metalu. Ponieważ spawacz w swojej pracy steruje urządzeniami za pomocą dłoni – ta część ciała jest szczególnie narażona na niebezpieczeństwo.
Czytaj więcej


Obchody 20-lecia i oficjalne otwarcie nowej siedziby Data publikacji: 21.06.2018
15 czerwca 2018 roku świętowaliśmy podwójnie! Tego dnia obchodziliśmy nie tylko 20-lecie działalności firmy Prosave.pl, ale także odbyło się oficjalne otwarcie naszej nowej siedziby przy ulicy Polnej 127! Na uroczystości pojawił się Prezydent Miasta Michał Zalewski, który w swoim przemówieniu gratulował nam sukcesów i chwalił całą inwestycję. Prezydent wręczył nam także upominek – obraz z wizerunkiem toruńskiego ratusza.
Czytaj więcej


Nowa siedziba Prosave.pl Data publikacji: 04.06.2018
Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że od dziś można robić zakupy w naszym nowym salonie sprzedaży przy ulicy Polnej 127! Na ponad 200 m2 znajdą Państwo pełen asortyment artykułów BHP. W salonie są już dostępne produkty wiodących producentów, takich jak: 3M, Atlas, PPO, Polstar czy Ansell. Nie zabraknie także marek własnych Prosave.pl: JobWear, JobSafe, JobFood oraz JobWeld. Istotną zaletą naszego salonu jest także fakt, że będą Państwo mogli tam kupić także produkty z końcówek serii w bardzo korzystnych cenach!
Czytaj więcej


Tak było na targach SAWO 2018! Data publikacji: 09.05.2018
Pierwszego dnia targów miało miejsce ważne wydarzenie: odbyła się uroczysta gala wręczenia Złotych Medali MTP, podczas której Prezes Zarządu Wojciech Respondek odebrał tę prestiżową nagrodę. Cieszymy się, że program MOR zyskał uznanie Rady Konkursowej, która postanowiła wyróżnić nasz produkt w kategorii „Działalność edukacyjna, wydawnicza i doradcza w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy”.
Czytaj więcej


1d90077b7e545853a336f6ce3dfe1c4361c6d231710e451d41c8c144434401fb