Aktualności

Podsumowanie warsztatów BHP 2018 Data publikacji: 07.11.2018
Miło nam poinformować, iż III edycja Warsztatów BHP organizowanych przez Prosave.pl oraz naszych partnerów: PPO, JSP, Ansell, Atlas, 3M oraz U-Power dobiegła końca! Kolejna edycja to nasz wielki sukces!
Gościliśmy w czterech miastach Polski: w Katowicach, Bydgoszczy, Poznaniu oraz w Warszawie.
Czytaj więcej


Warsztaty BHP 2018 Data publikacji: 31.08.2018
Firma Prosave.pl po raz kolejny organizuje cykl bezpłatnych Warsztatów BHP. Już tej jesieni, w czterech miastach w Polsce odbędą się profesjonalne szkolenia, na których będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w obszarze BHP!
Czytaj więcej


JobFood Data publikacji: 03.08.2018
Dziś przedstawiamy Państwu ostatnią z naszych czterech marek własnych – JobFood. Jest to marka, którą sygnowane są produkty przeznaczone do przemysłu spożywczego. Specyfika tej branży i wymagania, jakie stawia HACCP (z ang. hazard analysis and critical control points, czyli analiza zagrożeń i krytyczne punkty kontroli) spowodowały, że postanowiliśmy wyodrębnić markę skierowaną do wszelkich firm związanych z produkcją czy przetwórstwem żywności.
Czytaj więcej


Nasz pancernik Data publikacji: 23.07.2018
Zapewne wielu z Was zastanawiało się, co oznacza znak graficzny w naszym logo? Znak ten symbolizuje pancernika – niewielkiego ssaka pochodzącego z Ameryki Południowej. Pancernik kulowaty (Tolypeutes tricinctus) nie bez przyczyny stał się symbolem naszej firmy. Wszystko zaczęło się od ma małej kropki ...
Czytaj więcej


JobWeld Data publikacji: 09.07.2018
Jednym z zawodów, w których występuje największe zagrożenie uszkodzenia dłoni, jest praca spawacza. Spawacz łączy elementy metalowe lub z tworzyw sztucznych, wykorzystując różne techniki. Każda metoda spawania wiąże się jednak z ryzykiem zetknięcia się z czynnikami niebezpiecznymi, takimi jak gaz, łuk elektryczny czy odpryski topiącego się metalu. Ponieważ spawacz w swojej pracy steruje urządzeniami za pomocą dłoni – ta część ciała jest szczególnie narażona na niebezpieczeństwo.
Czytaj więcej


Obchody 20-lecia i oficjalne otwarcie nowej siedziby Data publikacji: 21.06.2018
15 czerwca 2018 roku świętowaliśmy podwójnie! Tego dnia obchodziliśmy nie tylko 20-lecie działalności firmy Prosave.pl, ale także odbyło się oficjalne otwarcie naszej nowej siedziby przy ulicy Polnej 127! Na uroczystości pojawił się Prezydent Miasta Michał Zalewski, który w swoim przemówieniu gratulował nam sukcesów i chwalił całą inwestycję. Prezydent wręczył nam także upominek – obraz z wizerunkiem toruńskiego ratusza.
Czytaj więcej


Nowa siedziba Prosave.pl Data publikacji: 04.06.2018
Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że od dziś można robić zakupy w naszym nowym salonie sprzedaży przy ulicy Polnej 127! Na ponad 200 m2 znajdą Państwo pełen asortyment artykułów BHP. W salonie są już dostępne produkty wiodących producentów, takich jak: 3M, Atlas, PPO, Polstar czy Ansell. Nie zabraknie także marek własnych Prosave.pl: JobWear, JobSafe, JobFood oraz JobWeld. Istotną zaletą naszego salonu jest także fakt, że będą Państwo mogli tam kupić także produkty z końcówek serii w bardzo korzystnych cenach!
Czytaj więcej


Tak było na targach SAWO 2018! Data publikacji: 09.05.2018
Pierwszego dnia targów miało miejsce ważne wydarzenie: odbyła się uroczysta gala wręczenia Złotych Medali MTP, podczas której Prezes Zarządu Wojciech Respondek odebrał tę prestiżową nagrodę. Cieszymy się, że program MOR zyskał uznanie Rady Konkursowej, która postanowiła wyróżnić nasz produkt w kategorii „Działalność edukacyjna, wydawnicza i doradcza w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy”.
Czytaj więcej