Vending

Magazynier 24h – SavePro™*
urządzenia vendingowe

Vending artykułów BHP i produktów technicznych to aktualnie bardzo popularne rozwiązanie w coraz większej liczbie zakładów produkcyjnych.

Już teraz potrzebne do produkcji materiały, komponenty i środki ochrony pracy są dostępne 24 h na stanowisku pracy!

Pełna kontrola zużycia! Pełna dostępność dla Pracowników! Gwarancja oszczędności dla Firmy!

SavePro*

służy do dystrybucji ŚOI i materiałów technicznych do produkcji.

Jest wyposażony w jeden z najbardziej rozwiniętych systemów zarządzania, który jest rozwijany w zakresie wykorzysatnia m.in. w przemyśle i medycynie. Zapewniamy szeroki wybór z 4 poziomów oprogramowania, dostosowanych specjalnie do potrzeb użytkownika. SavePro jest obsługiwany przez zintegrowany komputer przemysłowy, który jest odpowiedzialny za rejestrację transakcji pobrania, przechowuje wszystkie dane oraz monitoruje procesy, nawet podczas awarii zasilania.

 • redukcja kosztów
 • dostępność produktów 24/7
 • stały nadzór nad zużyciem
Pobierz folder informacyjny TUTAJ

savepro

SaveRing* NOWOŚĆ!

służy do przechowywania i wydawania produktów różnego przeznaczenia: ciężkich, kruchych, drogich, jak i produktów wielokrotnego użytku.

Jest maszyną bębnową, zwaną "karuzelą", dającą niezliczone możliwości konfiguracji. Dzięki temu zyskuje elastyczność i przestrzeń, która pomieści nawet 540 produktów. Poprzez zastosowanie systemu drzwi obrotowych w miejsce systemu zrzucania produktów, SaveRing pozwala na uniknięcie uszkodzeń podczas wydawania produktów. Automat jest zintegrowany z systemem SaveLong, co pozwala użytkownikom na łączenie różnych konfiguracji, kontrolowanie procesów poprzez tę samą aplikację i cieszenie się tymi cechami, które już bardzo dobrze znamy: systemami ograniczeń, raportów, importowaniem lub eksportowaniem zintegrowanych systemów ERP.

 • ułatwienie dostępu do produktów i zwiększenie bezpieczeństwa
 • korzystanie z jednokierunkowego procesu sprzedaży do dystrybucji towarów, wynajmu i zwrotu narzędzi wielokrotnego użytku, zwrotu i recyklingu używanych, zniszczonych i zanieczyszczonych produktów, zamawiania nowych produktów
Pobierz folder informacyjny TUTAJ

savering

SaveRent*

służy do dystrybucji, z możliwością zwrotu produktów wartościowych i dużego rozmiaru np. narzędzi.

SaveRent to profesjonalny automat przemysłowy umożliwiający przechowywanie i dystrybucję cennych narzędzi używanych w firmie. Zawiera informację o tym, kto i kiedy pobrał narzędzia, czy jest już ono dostępne, kiedy ma być zwrócone, kiedy wygasa gwarancja i czy zarządzanie procesem jest konieczne.

 • stały nadzór nad wartościowymi materiałami
 • możliwość planowania zapotrzebowania na materiały
 • kontrola obrotu i system rezerwacji
 • spadek zapotrzebowania na narzędzia
Pobierz folder informacyjny TUTAJ

saverent

SaveBox*

służy do dystrybucji gabarytowych, ciężkich narzędzi lub materiałów.

SaveBox jest dodatkową jednostką, kompatybilną z SaveRent. Umożliwia zwiększenie powierzchni magazynowej dla wydawanych produktów, również dla produktów większych rozmiarów. Dzięki temu rozwiązaniu, można w łatwy sposób kontrolować zużycie kosztwnych, dużych lub ciężkich produktów, które są rzadziej wykorzystywane przez pracowników.

 • zapewnia większą powierzchnię magazynową
 • działa w połączeniu z SavePro i SaveRent
Pobierz folder informacyjny TUTAJ

savebox

SaveReturn* NOWOŚĆ!

służy do zbierania, rejestracji i przechowywania w osobnych miejscach zarówno produktów wydanych w innych automatach SaveLog, jak i pozostałych produktów stosowanych w fabrykach.

SaveReturn to jednostka do zwracania i recyklingu oraz selektywnego zarządzania zużytymi i pobrudzonymi produktami. Pracownicy zwracają zużyte lub zanieczyszczone produkty do SaveReturn, który robi zdjęcie produktu i przypisuje transakcję danemu pracownikowi. System automatycznie powiadamia, czy automat jest już maksymalnie zapełniony odpadkami i robi zdjęcie każdemu zwróconemu produktowi.

 • zwrot wielu produktów podczas jednej transakcji
 • możliwość połączenia opcji zwrotu z opcją wydania produktu
Pobierz folder informacyjny TUTAJ

savebin

SaveBox Smart*

służy do dystrybucji narzędzi, materiałów produkcyjnych, dużych i ciężkich przedmiotów.

SaveBox Smart jest samowystarczalnym rozwiązaniem , które łączy modularność i zwiększoną pojemność ze sprawdzonym interfejsem SavePro. W razie potrzeby, można do niego podłączyć dodatkowe automaty SaveBox, co w niektórych przypadkach może owocować znacznym zmniejszeniem kosztów w stosunku do rozwiązań. Opcjonalna, wbudowana waga ułatwia dystrybucję i monitorowanie zużycia dużych ilości małych produktów. Wydane produkty automatycznie zostają zalogowane do konta indywidualnego pracownika, ale mogą również być przypisane do konkretnego centrum kosztów.

 • najbardziej uniwersalna propozycja przeznaczona do składowania produktów
 • możliwe połączenie dodatkowych automatów SaveBox

Pobierz folder informacyjny TUTAJ


*Maszyny SavePro, SaveRing, SaveBox SMART, SaveRent, SaveReturn są zastrzeżonym znakiem towarowym i własnością firmy IVM Zrt. w Székesfehérvár (Węgry).

savebox-smart
-->
29f1d2e11a900c29e26f2f34f8f469115c10f920de5a66aa614d74165a1d034e